Wszystkie gadżety Bonda dotychczas

Ktokolwiek wciela się w rolę Jamesa Bonda, nie ma niestety nadludzkich sił i czasem po prostu nie daje rady. Parafrazując łacińskie porzekadło – „I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa” można je śmiało i bez ujmy na jego honorze przypisać Agentowi 007. Dlatego ma rzekomo najlepsze gadżety i zabawki szpiegowskie wśród wszystkich kolegów tajniaków, które niejednokrotnie ratowały tyłek jemu i jego dziewczynom.
gadzety-bonda.jpg

Tak jak pasjonaci Bonda z kanału Auralnauts podliczyli wszystkie trupy na koncie agenta z licencja na zabijanie, tak inni fascynacji postanowili wyłapać i policzyć gadżety, jakimi posługiwał się zalotny James.

Sterowane zdalnie samochody, lasery i piły w zegarkach, strzelające papierosy, podwodne pojazdy to tylko niektóre ze 193 gadżetów szpiegowskich, które udało się wychwycić w 23 dotychczasowych filmach o Jamesie Bondzie (bez najnowszego "Spectre").Z opresji wiele razy Bonda ratował nie kto inny jak podstarzały, stetryczały i zazwyczaj sztywny Q. A właściwie gadżety, które prezentował mu na odprawie. Czasem James bez instruktażu używał nowych zabawek, co powodowało, że stawały się już bezużyteczne w terenie. Jednak Agent 007 bez tego osprzętu jest jak Iron Man bez zbroi – bystry, inteligentny, potrafi dać w pysk złoczyńcy, ale pełnia jego możliwości ujawnia się ze wspomagaczami.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 06.11.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dragonbj (2015-12-17 00:24:33)
Co ciekawe w dzisiejszych czasach kazdy moze poczuc sie jak James Bond. Tyle jest tych urzadzen szpiegowskich na rynku. Fajną opcją są np. dyktafony ukryte w przedmiotach codziennego uzytku: www.sklep-seko.pl/dyktafony-c-12.html Zgłoś naruszenie
kamorgas (2015-11-08 19:08:04)
Czekam na wszystkie gadżety Jasia Fasoli Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)