Wszyscy zwalniają, policja zatrudnia. “Dołącz do najlepszych”

Na pewno za dzieciaka marzyłeś, żeby zostać policjantem. Jeżeli nie zrezygnowałeś z tego planu, teraz możesz go urzeczywistnić. Warszawska policja zachęca filmem o policjantach do dołączenia do oddziału.
POLICJA PREWENCJA 2.png
Znów pojawia się okazja do zasilenia szeregów Oddziału Prewencji Policji w Warszawie. Na oficjalnych stronach internetowych policji zamieszczono ogłoszenie, które może spodobać się wszystkim niedoszłym mundurowym.

“Każdy młody człowiek, dokonując wyboru swojej drogi zawodowej, powinien przekonać się o tym, jak pasjonująca może być służba w Policji. My chcemy o tym powiedzieć i zachęcić do wstąpienia w nasze szeregi. Dlatego przygotowaliśmy film o policjantach służących w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie” – czytamy w ogłoszeniu.

SPRAWDŹ: Policjanci chcą zamknąć usta krytykom. Powołują zespół prawników

Żeby zachęcić zainteresowanych i “zobrazować, czym zajmują się policjanci na początku swojej drogi zawodowej” przygotowano specjalne nagranie. Widać na nim oddziały prewencji w akcji, a całość została okraszona pompatyczną muzyką, brzmiącą jakby wyszła spod ręki samego Hansa Zimmera. Z kolei całość wygląda niemal jak trailer najnowszej produkcji Christophera Nolana. Zresztą zobacz sam:Trzeba przyznać, że akcja naboru jest zastanawiająca. W końcu większość przedsiębiorstw zwalnia pracowników. Może obecni funkcjonariusze odmawiają wykonywania kontrowersyjnych rozkazów i przez to powstają luki w szeregach, a może trzeba dostosować siły do obecnych czasów. 

Jeżeli przez pandemię COVID-19 straciłeś pracę lub po prostu znudziło ci się siedzenie na home office może przyszedł czas, by coś zmienić w swoim życiu. Skusisz się?Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Wtorek 19.05.2020