Wracamy do gier

Czas przełączyć się z trybu mundialowego na granie na ekranie z Twoim udziałem. Teraz możesz ścigać, strzelać i skradać się do woli. Możesz też cofnąć czas i rozegrać mundial raz jeszcze do wymarzonego zdobycia pucharu ze swoją drużyną
gry online


TOM CLANCY’S GHOST RECON PHANTOMS

Przyznaj się: czy chcesz mieć wszystko, szybko i za darmo? Jasne, że tak! I co więcej – jeśli chodzi o gry komputerowe – dostajesz to, co chcesz. Darmowe apki na komórki, darmowe gierki online, nie wspominając o „darmowych” torrentach... A teraz dostajesz też świetną strzelankę z perspektywy trzeciej osoby, z realistyczną grafiką i klimatyczną fabułą, w której za free możesz zabijać futurystycznych cyberżołnierzy! Fajnie, prawda? Tak, choć tylko do czasu, gdy trafisz na kogoś, kto jednak trochę zapłacił i wtedy on bez problemu zabije ciebie...To jest właśnie problem „Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms” (w wersji testowej znanym pt. „Ghost Recon Online”). Wirtualna bitwa na wojnie, która wybuchnie za 20 lat, daje mnóstwo radochy, niezależnie w którą z trzech klas żołnierzy – szturmowca, specjalistę czy zwiadowcę – się wcielisz. Radocha się kończy, gdy zjawia się gracz z bronią, pancerzem i zdrowiem kupionymi za realne pieniądze... Ale bądźmy szczerzy: dziwisz się? Tak naprawdę na świecie nic nie ma za darmo – także gier. Jeśli tylko z tym się pogodzisz, to czeka cię dobra zabawa.

NASCAR 14


Ile razy w kółko można grać w piłkę nożną? Grajmy w wyścigi samochodowe! W symulatorze NASCAR też jeździ się w kółko, ale poziom hałasu, adrenaliny i zamieszania osiąga znacznie wyższy level. Masz tu licencjonowane tory, auta i kierowców, masz tryb kariery i grę w sieci, lecz najfajniejsza jest opcja „Highlights”, w której odtwarzane są warunki z autentycznych wyścigów (pogoda, kolejność itp.), a jedyna różnica to to, że np. zamiast Brada Keselowskiego za kółkiem jesteś ty.

SIR, YOU ARE BEING HUNTED


Kolejna pierwszoosobowa skradanko–strzelanka, jakich wiele? Nie tym razem. „Sir...” to zafundowana na Kickstarterze surrealistyczna gra, w której walka miesza się z humorem i zwariowanymi pomysłami. Wcielasz się w angielskiego dżentelmena, który ucieka z tajemniczej wiecznie za-mglonej wyspy ścigany przez ekscentryczne czerwonookie roboty w melonikach... Brzmi dobrze? I jest dobrze, szczególnie że po długich testach gra doczekała się finalnej wersji.

2014 FIFA WORLD CUP BRAZIL

Dla nas mundial w Brazylii wciąż trwa i cały czas mamy szansę go wygrać! W działce gier na konsole oznacza to oczywiście kolejną „Fifę” z wszystkimi piłkarzami, drużynami i stadionami mistrzostw świata. Przyjemny symulator piłki nożnej pozwoli ci samemu rozegrać raz jeszcze cały turniej, a nawet cofnąć się do eliminacji i wygrać je Polską. Nieprzyjemnie robi się dopiero wtedy, gdy zorientujesz się, że „World Cup Brazil” to tylko przemalowana i minimalnie podrasowana zeszłoroczna „FIFA 14”.

Dodał(a): CKM Poniedziałek 14.07.2014