Wojna superbohaterek: Czarna Wdowa vs Wonder Woman

Superbohaterów nie musi znać i lubić każdy facet, ale każdy powinien kojarzyć aktorki, które wcielają się w postaci z komiksów. Najczęściej są to kobiety, które sprawiają, że filmy z ich udziałem można oglądać kilkukrotnie i wciąż mieć niedosyt. Pytanie tylko czy wolicie bohaterki DC, czy Marvela?
bw ww.png
To pytanie zadaje sobie każdy facet, który jest fanem komiksów. W końcu walka między entuzjastami DC i Marvela trwa dłużej niż niektóre konflikty w fikcyjnym świecie. I jest nawet bardziej zażarta, bo jak pokazują nowe serie, bohaterowie z różnych uniwersów mogą się w końcu spotkać na kartach komiksu.

Wybraliśmy i zestawiliśmy ze sobą dwie najpopularniejsze superbohaterki z różnych ekip. Wybraliśmy je także dlatego, że filmy z ich udziałem już niebawem powinny pojawić się w kinach. Zgodnie z zapowiedziami premiera "Wonder Woman" wypada w Gwiazdkę. Natomiast "Czarna Wdowa" wskoczy na ekrany w maju przyszłego roku. Chcemy sprawdzić, które z aktorek – waszym zdaniem – najbardziej pasują do roli, najlepiej grają, ale także, które z postaci komiksowych lubicie najbardziej.

Czarna Wdowa Woner Woman
Aktorka: Scarlett Johansson
Moc: Swoim niewinnym urokiem owija sobie facetów wokół palca, by potem połamać im kończyny.
Fani bohaterki: Goście, którzy rzucają swoje dziewczyny, bo nie chciały z nimi oglądać Avengersów. Wiadomo, że zostawili je dla rudowłosej Scarlett.
Fani aktorki: Zdecydowanie chłopaki z obozu "wolę blondynki". Nawet mimo tego, że w Marvelu jest ruda. Także ci lubiący kobiety, które łatwo przechodzą od romansu do akcji.
Aktorka: Gal Gadot
Moc: Ujmując to w skrócie jest nadkobietą, która mogłaby skopać tyłek Thorowi. Ma też lasso, którym owija facetów.
Fani bohaterki: Faceci, którzy lubią twarde, silne i niezależne kobiety. Najlepiej wysokie brunetki z zagadkowym uśmiechem jak Mona Lisa. 
Fani aktorki: Entuzjaści szybkich dziewczyn i pięknych samochodów. I to dosłownie, bo przecież Gal należy do rodzinki Dominica Toretto w "Szybkich i Wściekłych".

BITWA

Czarna Wdowa Wonder Woman

Głosów: 231
Więcej bitew
Dodał(a): Konrad Siwik / fot. mat. pras. Czwartek 15.10.2020