Wkręt jak u Wardęgi

Jak przetestować nowe atrakcje w parku rozrywki? Najlepiej na swoich pracownikach. I gdy wydaje Ci się, że przez to ich praca jest najlepsza na świecie, widzisz takie wideo i stwierdzasz, że to nie na Twoje nerwy.
derren-brown.jpg


Pracownicy Thorpe Park Resort w hrabstwie Surrey na południowo – zachodnich obrzeżach Londynu drżą, gdy Derren Brown odświeża swoją część parku rozrywki. Ten udzielający się szeroko w brytyjskich mediach iluzjonista ma swój plac zabaw w postaci pociągu – widmo lub pociągu duchów, nazwa może być interpretowana dwojako. Ghost Train ma być pełen przerażających „atrakcji”, które atakować będą odwiedzających z każdej strony. Specjalne animacje, manekiny oraz ludzie przebrani za stwory – te elementy mają spowodować, że zwiedzający wyjdą z tej specyficznej stacji kolejowej w stanie przedzawałowym.

Jednak zanim odda się coś do użytku publicznego, trzeba sprawdzić atrakcyjność każdego elementu. Derren postanowił wyprowadzić jednego ze swoich potworów na spacer, ale coś poszło nie tak i stwór zerwał się z łańcucha. Postanowił zaprzyjaźnić się z obsługą parku...Wkręt koncepcyjnie i dźwiękowo przypomina nam do złudzenia prank Sylwestra Wardęgi Mutant Giant Spider Dog.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Środa 20.04.2016