Winny asystent

Dzięki temu urządzeniu, Twoje wino będzie miało spokojniejsze leżakowanie niż Twoja wieczorna siesta po kolacji. Alkoholowe trunki spoczywają w ciszy i we wciąż filtrowanym powietrzu.
chlodziarka-haier.jpg

Jeśli znasz się na winie i potrafisz uraczyć swoją kobietę odpowiednim winem dobranym konkretnie pod serwowaną jej kolację, to ten gadżet będzie perfekcyjnym pomocnikiem przy doborze odpowiedniego trunku. Na pięciu półkach chłodziarki Haier WS25GA zmieścisz łącznie 25 win, które możesz przechowywać w regulowanych przedziałach temperatur.

Mówi się, że wino oddycha przez korek, dlatego producent podszedł do kwestii czystości powietrza bardzo poważnie. Wewnątrz chłodziarki zamontował aktywny filtr węglowy, który pozwoli winu odetchnąć pełną piersią – znaczy się korkiem. Ale to nie koniec barier ochronnych, które podtrzymają najlepszą jakość Twojego wina. Żeby starzało się ono godnie, nie traciło swoich walorów i nie stało się pospolitym sikaczem, w szklanych drzwiczkach zamontowano filtr UV, który chroni wnętrze przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Wszystkie te czynniki zapewniają idealne warunki leżakowania.

Dodatkowym elementem, który dba o komfort spoczywania wina, jest sprężarka wyposażona w specjalny system. Dba on o to, by urządzenie nie emitowało szkodliwych dla trunków wibracji, a także nie generowało hałasu – tu już chodzi bardziej o Twój komfort, bo wino jest akurat głuche.

Wewnątrz chłodziarki znajdziemy oświetlenie LED, które jest energooszczędne, bardzo wydajne i skutecznie oświetla całą szafkę. Do tego diody nie wytwarzają ciepła, więc nie będą miały wpływu na ustawioną temperaturę.

Jednak poza funkcjonalnością, chłodziarka Haier WS25GA to również małe dzieło sztuki i świetna ozdoba piwniczki lub kuchni każdego faceta. Proste i smukłe kształty podkreślają męską stronę tego gadżetu. Natomiast zastosowane materiały – metal, szkło i drewno to połączenie zaznaczające nowoczesność mebla. Taki wygląd nie daje pewności, na czym powinniśmy się skupić – czy na chłodziarce, czy na jej zawartości. Jednak przychodzi nam pewna myśl do głowy i chyba najlepiej skupić się będzie na wnętrzu...butelek.
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Haier Poniedziałek 06.06.2016