Wielka Księga Kawałów Barowych CKM – do kupienia w kioskach!

600 mocnych dowcipów (tylko dla mężczyzn!) oraz 100 szokujących faktów (dla wszystkich) – teraz możecie kupić Wielką Księgę Kawałów Barowych w Empikach i dobrych kioskach!

wielka-ksiega-2017.jpg


Wielka Ksiąga Kawałów Barowych CKM to zbiór absolutnie najlepszych dowcipów z 2017 roku. Uwaga, ta książka jest przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn!

Znajduje się w niej ponad 600 świeżych dowcipów, uzupełnionych przez setkę zaskakujących, ale sprawdzonych faktów, starannie wybranych przez redaktorów najweselszego czasopisma w Polsce.

Gwarantujemy, że kawały z CKM rozśmieszą każde dobre męskie towarzystwo – lecz ostrzegamy, że niekoniecznie spodobają się feministkom, wegetarianom czy innym metroseksualistom. Chociaż oczywiście mogą. „Wielka Księga Kawałów Barowych CKM” powstała bowiem z myślą o prawdziwych facetach, lecz w rzeczywistości jest w stanie rozbawić absolutnie każdego!

"Wielka Ksiąga Kawałów Barowych CKM" od dziś jest do kupienia w Empikach i dobrych kioskach (m.in. na dworcach kolejowych i autobusowych) w całej Polsce. Cena: tylko 6 złotych!


I_okladka_kawaly_ckm_2017-617.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 27.10.2017