Wiedza o marihuanie - nowy kierunek studiów!

College w Massachusetts postanowił iść z duchem czasu i stworzyć nowy kierunek studiów, który przyciągnie uczniów. Co powiesz na... Wiedzę O Marihuanie?

m_200553167.JPG

Tak naprawę, nie wiemy jak dokładnie będzie się nazywać przedmiot wykładany w Massachusetts, ale faktem jest, że już niedługo naprawdę pojawi się tam możliwość przyswajania wiedzy na tematy związane z marihuaną. Studia z "zielarstwa" ruszają w drugiej połowie sierpnia lub na początku września.

Program kierunku oferował będzie zagadnienia z zakresu medycznego zastosowania marihuany, technik uprawy konopi oraz chociażby jej historii. Wszystko to ujęte w jeden 12-sto stopniowy kurs zakończony wręczeniem dyplomu "Cannabis industry". Brzmi nieźle? Amerykanom na pewno podoba się ten pomysł!

Niestety rząd nie będzie dofinansowywał wspomnianego kierunku, dlatego za przyjemność edukowania się na temat trawy trzeba będzie zapłacić 1500 dolarów. Pozytywne jest jednak to, że zajęcia odbywać się będą w weekendy i wieczory, dlatego też nie powinny kolidować z innymi obowiązkami lub pracą.

Coś czujemy, że do Massachusetts może napłynąć niebawem fala imigrantów...


Dodał(a): BJ Środa 16.07.2014