WeedWall - ziołowe imperium

Tam, gdzie marihuana jest legalna, branża konopijna rozwija się w błyskawicznym tempie, przynosząc zyski oraz zapewniając nowe miejsca pracy. Jednym z efektów legalizacji zioła jest m.in. powstanie portalu społecznościowego WeedWall, który w całości został poświęcony tematyce trawy

weedwall_logo.jpg

Gdybyś żył w miejscu, w którym palenie marihuany jest legalne np. w którymś z bardziej liberalnych stanów Ameryki, z portalu społecznościowego WeedWall mógłbyś czerpać wiele przydatnych informacji na temat zioła. Serwis ten jest bowiem w całości poświęcony tematyce trawki i łączy jej największych miłośników. Jak widać, w pewnych częściach świata istnieje miejsce również i na takie hobby.

WeedWall to platforma, która już na starcie otrzymała dofinansowanie w wysokości 30 tysięcy dolarów na swój rozwój. Jeśli zaś chodzi o samo przeznaczenie strony, jej głównym założeniem jest tworzenie sieci społeczności, umożliwiających łatwe nawiązywanie kontaktów między palaczami marihuany oraz wymianę informacji i komentarzy dotyczących zioła, a przede wszystkim jego dostępności. 

Który lekarz wypisze receptę na medyczną marihuanę oraz gdzie najlepiej ją zrealizować? Te i inne podobne pytania już nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi!

Zobacz też: Marihuana na telefon od Snoop DoggaDodał(a): Bartosz Joda Środa 29.04.2015