Walentynkowy antyporadnik CKM

Męczy cię ta cała atmosfera miłości unoszącej się w powietrzu, serduszek i innych czerwonych pierdół związanych z Walentynkami? Spokojnie, nasz antyporadnik pomoże ci zepsuć to święto, zwłaszcza twojej dziewczynie.
iStock-915827458.jpg

Wiadomo przecież, że Walentynki to durne komercyjne pseudo-święto stworzone tylko po to, żeby wyłudzić od nas kasę w okresie posuchy między Bożym Narodzeniem a Wielkanocą. Ale się nie martw, ty nie musisz brać udziału w tym słodko-pierdzącym i rzygającym tęczą miłości komercyjnym szaleństwie.

Mamy więc dla ciebie kilka sposobów, jak skutecznie popsuć je wszystkim dookoła, a zwłaszcza swojej dziewczynie. Zastosuj je i po prostu patrz, jak świat płonie.

1. Piwo z kumplami
Umów się z kumplami na piwo. Albo lepiej, umów się z nimi na wódkę. I zrób to zarówno 13, jak i 14 lutego. I najlepiej weź wtedy dwa dni urlopu. Oczywiście twoja kobieta pomyśli, że wziąłeś wolne, żeby zabrać ją na romantyczną wycieczkę za miasto. A ty po prostu przeleżysz całe Walentynki na potężnym kacu.

2. Nawrócenie
W tym roku Walentynki przypadają dokładnie w Środę Popielcową. Dlatego po prostu powiedz jej, że nagle się nawróciłeś i postanowiłeś spędzić 14 dzień lutego w spokoju ducha, przygotowując się do nadchodzącego Wielkiego Postu. Dlatego nie pójdziecie dziś do żadnej knajpy. Ani przez najbliższe 46 dni. Tak, abstynencja seksualna też zaczyna się tego dnia.

3. Randka z koleżanką
Umów się w Walentynki ze swoją koleżanką. Z pewnością masz kilka, o które twoja dziewczyna jest zazdrosna. Po prostu powiedz jej, że dawno nie widziałeś swojej ulubionej kumpeli i musicie zobaczyć się akurat 14 lutego. Chyba nie musimy pisać, co cię za to czeka.

4. Kolacja
Zaproś ją na romantyczną kolację. Buduj napięcie, sugeruj kilka dni przed, że zarezerwowałeś stolik w najlepszej knajpie w mieście, spraw, żeby robiło jej się gorąco na myśl o zbliżającej się randce. Poproś żeby ubrała się pięknie i założyła najlepszą biżuterię. Na koniec pójdźcie na kolację do twojej mamy. I zanocujcie u niej.

5. Wspaniały prezent
Wręcz jej prezent. Postaraj się, zapakuj pięknie, wyperfumuj pudełko, zrób gigantyczną kokardę, oklej serduszkami. Podaruj jej to wszystko z pełną napuszenia i satysfakcji dumą. Przecież tak zapakowana wiertarka na pewno jej się spodoba.

6. Co? Jakie Walentynki?

Udaj, że zapomniałeś. Nie zwracaj uwagi na jej sugestywne chrząknięcia, obrażanie się i uporczywe patrzenie się na obejmujące się pary. Nic nie mów, nic nie rób. Nic się nie wydarzyło, nic się nie dzieje. To zwykły dzień.

7. Dziewczyny z CKM ;)
Nie zwracaj uwagi na swoją dziewczynę i przeglądaj cały dzień walentynkową galerię na CKM. Dokładnie tę!Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Wtorek 13.02.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)