Wakacje w Tajlandii do wygrania

Lubisz tajskie żarcie? A może chcesz zobaczyć, jak robi się je w miejscu, skąd pochodzi? Polskie Cosmo organizuje konkurs, w którym można zgarnąć wycieczkę dla dwóch osób do Tajlandii, by na miejscu przejść kurs gotowania miejscowych potraw.
cosmo-tajlandia.jpg

Najpierw jednak musisz pokazać, że co nieco znasz się na temacie. Ugotuj coś tajskiego (albo coś, co przypomina tajskie żarcie) i wrzuć fotę potrawy na stronę konkursową (TUTAJ). Uprzedzamy pytania – zdjęcie ma być przed konsumpcją! Komisja konkursowa spośród wszystkich zgłoszeń wybierze 10 najbardziej atrakcyjnych prac, które przejdą do finału. Ten etap odbędzie się już na Facebooku – ilość lajków zdecyduje, kto dostanie główną nagrodę, czyli kurs gotowania w Tajlandii dla dwóch osób! Jeśli masz zmysł kucharski, fotograficzny albo wierną rzeszę znajomych na fejsie, zgłaszaj się do 30 czerwca włącznie do konkursu i oczekuj informacji zwrotnej, że przeszedłeś do finału.

Na szybko możesz zauważyć dwie główne zalety tego konkursu:
1. Masz darmowe wakacje (no dobra, coś na miejscu na pewno wydasz, ale większość wydatków pokrywa organizator),
2. Praca konkursowa będzie zarazem pyszną michą, którą zrobisz dla swojej kobiety, ona zapewne odpowiednio się odwdzięczy...

Nie zwlekaj i pędź do sklepu po składniki (zdjęcie musi być autorskie i komisja wie, jak to zweryfikować) żeby wygrać darmowe wakacje. Kasę, która miała pójść na wspólny wyjazd, oczywiście zostaje w Twoim portfelu.

Info na temat nagrody:

„Nagrodą w  Konkursie dla każdego ze Zwycięzców jest tygodniowy wyjazd dla dwóch osób do Tajlandii  w  terminie  do  ustalenia  ze Zwycięzcą po  zakończeniu  Konkursu (nagroda  obejmuje przelot na trasie Warszawa – Krabi – Warszawa, 6 noclegów w pokoju dwuosobowym w hotelu Le Meridien  Phuket z  uwzględnieniem śniadań, kurs gotowani kuchni tajskiej.  Nagroda  NIE OBEJMUJE kosztów wyżywienia (poza śniadaniami), transportu na i z lotniska, ubezpieczenia .”

Powodzenia!
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 30.06.2016