W tym dresie pociśniesz na melanż bez wstydu

W końcu ktoś pomyślał nie tylko o animacji piątkowego wieczoru. Teraz możesz wygodnie pójść na imprezę, nowa kolekcja Reeboka daje radę. Dla ciebie i twojej wybranki.

Fitness You Style_1.png

Miłość do sportu nie kończy się za drzwiami sali treningowej. To określony rytm dnia i styl, w którym czujemy się pewnie. Kolekcja Reebok Fitness Your Style została zaprojektowana dla osób, które swoim codziennym stylizacjom chcą dodać nieco sportowego charakteru.

Sneakersy zamiast szpilek, spodnie i topy z miękkich tkanin, luźne kurtki i bluzy - komfort to wybór tych, którzy żyją aktywnie. Jednak wygodne stylizacje nie muszą być nudne. Wie o tym marka Reebok, która po raz kolejny wychodzi naprzeciw tym, którzy sportowe rzeczy lubią nosić na co dzień.

Nowa kolekcja Reebok to swobodne i eleganckie zestawy na trening, spotkanie z przyjaciółmi czy aktywny dzień w mieście.

Fitness Your Style_3.png

Kolekcja dla niej i dla niego łączy sportową wygodę z ulicznym luzem. Znalazły się w niej topy, koszulki, kurtki, bluzy, spodnie, buty oraz akcesoria w uniwersalnych, stonowanych kolorach. Funkcjonalne elementy można ze sobą miksować lub zestawiać z codzienną garderobą, tworząc stylowe looki ze sportowym charakterem, na każdą okazję. 

Kobiecą odsłonę kolekcji promuje stanik sportowy Dance Strappy Bra, bomberka Training Supply Woven Bomber w neutralnym, zielonym kolorze, wygodne spodnie dresowe Training Supply Knit oraz buty Guresu 1.0.Fitness Your Style_7.png

W zestawie dla mężczyzn znalazły się koszulka Training Supply Move, wykonane z miękkiej dzianiny spodnie Training Supply Knit oraz uniwersalna bluza Training Supply Crewneck.

Cała kolekcja Reebok dostępna jest w sprzedaży na stronie reebok.pl oraz w sklepach stacjonarnych w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Radomiu i Wrocławiu.

Fitness Your Style_2.png


Dodał(a): CKM.pl/mat.prasowe Piątek 15.06.2018