W stylu DorJanusza Tatuażu

Tatuaż. I powinno być wszystko jasne. I tutaj pojawia się kruczek!
Tatuaże wzory
Znamy różne style - jedne nam się podobają bardzie, inne mniej, ale każdy jest na swój sposób fascynujący i piękny - mówimy tu o tatuażach wykonanych w profesjonalnych studiach przez artystów, a nie wersalkowych rzeźników, którzy nie dość, że kreski prostej nie postawią, to jeszcze poziom BHP jest równy zeru jak nie minus coś - a co by było, gdybyśmy przemycili punkowe, najgorsze i najbrzydsze wzory do studia? 

Trash - powstałby trash - czyli styl troszkę śmietnikowy, który czerpie inspiracje z życia politycznego kraju (tak jak styl american traditional), filmów, memów etc. Styl, który wyciąga esencję z pomysłu i zamieni go na parę prostych linii i/lub napis oraz jest wykonywany w studiu z prawdziwego zdarzenia. Tutaj pojawia nam się DorJanusz Tatuażu - alter ego Doriana Lehmann, tatuatora z warszawskiego studia WarsawINK. DorJanusz jest specem od trashy.

CKM.PL: Kim jesteś?
Dorian: - Pytasz o DorJanusza Tatuażu czy Doriana Lehmann?
CKM.PL: O jednego i drugiego.
Dorian: - Nazywam się Dorian Lehmann, jestem tatuatorem w WarsawINK, DorJanusz to moje drugie ja i tatuuje gościnnie w WarsawINK.
CKM.PL: Czym się różni Dorian od DorJanusza?
Dorian: - Dorian robi ładne (haha) tatuaże, a DorJanusz wszystko co najgorsze można wytatuować (a zarazem najlepsze) - dwa różne style, nie potrafię tego wytłumaczyć ;)
CKM.PL: - Ok, do sedna - Pierwszy trash?
Adorjanusz2.jpgDorian: - Jakoś rok temu, szukałem nazwy na rzeczy, kóre rysuję, tatuję, tworzę i w głowie pojawił mi się Ninja z Die Antwoord, który ma wytatuwany na szyji napis 'Pretty Wise' (tł. Bardzo mądrze...), narysowałem tattoo flash z zębem mądrości i tym samym napisem. Wytatuowałem go mojemu kumplowi, którego mama zawsze mu powtarzała: 'Maciek, no bardzo mądrze, kolejny tatuaż...' i wtedy postanowiłem, że robię 'bardzo mądre' rzeczy. Bardzo mądre. I to był pierwszy trash.
CKM.PL: Czy ktoś w Polsce robi jeszcze trashe w studiu tatuażu?
Dorian: - Nie mam pojęcia. Nawet nie szukam. Jak ktoś wpadł na taki pomysł to świetnie! A jak nie to jeszcze lepiej, bo jestem sam jeden w Polsce.
CKM.PL: - A za granicą naszego kraju?
Dorian: - Mam jednego artystę z Texasu, który się zajmuje tylko tym, tylko trashe i od niego czerpię inspirację. A nazywa się Sean ;)
CKM.PL- Robi podobne rzeczy do twoich?
Dorian: - Robi zupełnie inne rzeczy, moje trashe są (na razie) łagodne, na jego kreskę i wzory Polska raczej nie jest gotowa haha
Adorjanusz3.jpgCKM.PL: - To znaczy?
Dorian: - Ja tatuuję strzykawkę samymi liniami z napisem 'nie w szczepionkę' - co jest i śmieszne i fajne i super (no prawie) wspomnienia z podstawówki, a Sean potrafi wytatuować, gołą laskę, bez głowy, za to z głową... no sam wiesz gdzie z napisem 'Shut your mouth'. I ma to 2000 polubień na Instagramie.
CKM.PL: - Ale jak to?
Dorian: - Nikt nie wie w czym tkwi fenomen tych wzorów, bo są super mocne i czasem nawet na maksa obrzydliwe. Serio, nie mam pojęcia.
CKM.PL: - Chciałbyś takie robić?
Dorian: - Jasne! Im gorsze, tym lepsze!
CKM.PL: - Jak myślisz, kiedy będziesz mógł coś takiego wytatuować?
Dorian: - 2-3 lata? Zależy od ludzi.
CKM.PL: Najbardziej zbliżony do trashy z USA jaki zrobiłeś?
Dorian: Ostatnio zrobiłem tatuaż gołej laski z napisem 'Samice najgorszy sort człowieka' (w traditionalu) więc jestem blisko!
CKM.PL: Dobra, no to życzę powodzenia i Dorianowi i DorJanuszowi!

Dorian: - Dzięki i dzięki hahha
Adorjanusz1.jpg

DorJanusza i Doriana w jednej osobie znajdziesz w WarsawInk oraz ne jego profilu DorJanusz TatuażuDodał(a): CKM.PL/WarsawInk Czwartek 10.09.2015