Vikki Blows w listopadowym CKM

Angielska topmodelka - Vikki Blows po raz kolejny zdobi swoim doskonałym ciałem naszą okładkę!


ckm listopad 2013


Już dzisiaj do kiosków trafił listopadowy numer CKM z piękną, angielską modelką - Vikki Blows. Seksbomba zdradza w nim m.in. dlaczego lubi gryźć i dlaczego woli naturalny biust od sztucznego.

Oprócz gorących zdjęć Vikki, w najnowszym CKM:

1. Ten Typ Mes
Z jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce rozmawiamy o alkoholu, kobietach i życiu z naciskiem na komediowy wymiar tych spraw. 

2. Koniec świata
Aaron Paul, jeden z bohaterów  „Breaking Bad” opowiada, jak płakał czytając scenariusz ostatniego odcinka serialu i jak na pożegnanie strzelili sobie z kolegami dziary.  

3. Circusman
O wzlotach, lotach i upadkach oraz boleśnie złamanym kręgosłupie pogodnie gawędzimy z ekstremalnym motocyklistą Travisem Pastraną. 

4. Piwna terapia
Kąpiemy się w wannie pełnej piwa w celach wybitnie zdrowotnych. W spa w Czechach, ale wspominamy, że takie miejsca są też w Polsce. 

5. Gadżetowe żądze
Przegląd technonowości o których marzy każdy mężczyzna. Pokaż ten materiał kobiecie, a będzie wiedziała co ci kupić pod choinkę albo zupełnie bez żadnej okazji. 

6. Męska kuchnia
Fabryka burgerów Nawet największy antytalent kulinarny nauczymy jak smażyć burgery i to na nasz polski, patriotyczny sposób! 

7. Latające buty
Buty do koszykówki sygnowane przez największych sportowców na świecie to przedmiot kultu, który potrafi nakłonić fanatyka do popełnienia zbrodni. Naprawdę! 

8. Młode strzelby
Poznaj historie 30 mężczyzn, którzy wstrząsnęli naszym światem zanim skończyli 30 lat, a będziesz wiedział kogo naśladować i jak dobrze się przy tym bawić. 

9. Jak obronić się przed eksterminacją
Uczymy jak elegancko rzucić kobietę, żeby się potem na tobie nie zemściła (i podajemy przykłady tych, którym się to nie udało). 

10. Piękna bestia
Jaguar Project 7 to zjawiskowy bolid, o którym pomarzyć mogą nawet superbogacze - bo nie jest na sprzedaż, a powstał w jednym egzemplarzu. Czy zwiastuje powrót Jaguara na wyścigowe tory? 

11. Certyfikat Prawdziwego Mężczyzny 
Tylko u nas na pewno zdasz i załatwisz sobie jedyny, oryginalny i autentyczny dokument poświadczający twoją 100-procentową męskość. Opraw w ramkę i powieś nad łóżkiem! 

12. Chociaż na szczęście nie mamy żadnej wojny, w modzie prezentujemy trendowe ciuchy o lekkim zabawieniu paramilitarnym.


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 14.10.2013