Victorinox Hunter Pro M Alox - nóż doskonały

Nowy Victorinox Hunter Pro M Alox to nóż przeznaczony do codziennego użytku dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość i unikalny design. Nowa wersja wyróżnia się przemyślanym zabezpieczeniem chroniącym nóż w czasie transportu oraz ponadczasową, ryflowaną okładziną charakterystyczną dla serii Alox.
scyzor.jpg

Nowa wersja, Victorinox Hunter Pro M Alox, wyróżnia się wyższym standardem rozwiązań do zabezpieczenia noża podczas transportu oraz ponadczasowym projektem ryflowanych okładzin Alox, który znacznie poszerza zakres zastosowań tego dużego scyzoryka.

Dotychczas, Victorinox Hunter Pro, dostępny był w okładzinach z tworzywa lub drewna. Najnowsza kolekcja wyposażona jest w okładki Alox, pierwotnie opracowane przez szwajcarskiego producenta specjalnie dla kolekcji scyzoryków Pioneer. Dzięki takim okładzinom proces nitowania jest wyjątkowo trwały. Hunter Pro M Alox ma również bardziej smukły kształt niż poprzednik, dzięki czemu jest wygodniejszy w przenoszeniu, a srebrne ryflowania zapewniają pewniejszy chwyt noża. Na rękojeści znajduje się również charakterystyczna dla marki tarcza z krzyżem.

Zmyślna konstrukcja
Kolejną nową cechą scyzoryka Victorinox Hunter Pro M Alox jest przemyślana konstrukcja klipsa oraz zintegrowany z nim otwór na smycz wraz z zawieszką z Paracordu. Zakrzywiony klips w kolorze srebrnym umieszczony jest na rękojeści, dzięki czemu nóż może być bezpiecznie przymocowany do przedniej kieszeni spodni lub do paska i jednocześnie nadal łatwo dostępny - bez obawy o znajdujący się w kieszeni telefon komórkowy czy klucze. Alternatywą jest wsunięcie scyzoryka do spodni bez zacisku. Zawieszka z Paracordu, przymocowana do noża razem z klipsem, nie tylko nadaje walorów estetycznych, ale również zwiększa stabilność noża w dłoni oraz ułatwia jego wysuwanie z kieszeni. Zawieszkę można w razie potrzeby rozplątać i użyć jako mocnej linki.

SAK_0_9415_M26__S4.jpg

Pomimo swej długości, która wynosi blisko 130 milimetrów oraz solidnej konstrukcji, Hunter Pro M Alox waży zaledwie 183 gramy. Wytrzymałe ostrze wykonane z wysokiej jakości stali odpornej za rdzę tnie płynnie oraz może być otwierane jedną ręką. Sprawdzony mechanizm blokujący gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, nawet w przypadku najbardziej wymagających prac związanych z cięciem i rzeźbieniem.

Elegancki design, ponadczasowość wykorzystanych materiałów i funkcjonalność sprawiają, że Hunter Pro M Alox jest lojalnym towarzyszem do codziennego użytku, zarówno podczas outdoorowej wyprawy, jak i w miejskiej dżungli.

Nowy Victorinox Hunter Pro M Alox będzie dostępny w sklepach od połowy września 2018 roku.

Najważniejsze funkcje:
• Długie, wytrzymałe, otwierane jedną ręką ostrze
• Elegancki design okładek Alox
• Połączenie kolorystyczne wkładek, ostrza, okładzin i klipsa
• Ergonomiczna, wytrzymała rękojeść
• Zdejmowalny klips
• Zintegrowany z klipsem otwór na smycz z zawieszką z Paracordu
• Zawieszka z Paracordu z możliwością rozplątania i przekształcenia w wytrzymałą linę
• Możliwość jednoczesnego mocowania klipsa i zawieszki z Paracordu
• Waga tylko 183 gramy

Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Piątek 10.08.2018