Utwór z wykorzystaniem wszystkich progów gitarowych

Pewien Youtuber postanowił skomponować i zagrać utwór metalowy z wykorzystaniem wszystkich progów gitarowych. Oto, co z tego wyszło! Jak wam się podoba ten kawałek?

uyuygyu.png

Jak wiadomo, złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek od spódnicy, a o kunszcie prawdziwego artysty (niezależnie od rodzaju sztuki, którą się zajmują) wcale nie świadczy jego sprzęt. Co prawda gitara Roba Scallona, którą widać na poniższym filmiku (jedna z wielu do niego należących) nie wygląda na najgorszą (wręcz przeciwnie), ale żeby zagrać utwór z wykorzystaniem wszystkich progów trzeba mieć przede wszystkim również trochę talentu i kreatywności. A tych wspomnianemu Youtuberowi odmówić nie można.

"Mam na imię Rob i gram na gitarze w internecie" - tak Scallon przedstawia się na swoim kanale. Nas zainteresowało przede wszystkim wideo, w którym prezentuje wspomniany wcześniej kawałek zagrany na wszystkich progach gitarowych. To się nazywa efektywne wykorzystanie wszystkich możliwych zasobów sprzętowych!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Środa 25.11.2015