Uprowadzona 3

Kiedyś w takim napięciu czekało się na kolejne filmy z brutalnym Brucem Willisem. Dziś przebieramy nogami, by wybrać się na premierę „Uprowadzonej 3”, gdzie 62-letni Liam Neeson robi rozpierduchę totalną. Właśnie ukazał się epicki i trzymający w napięciu zwiastun sequela.
uprowadzona-3.jpg

Leciwy Liam Neeson przeżywa właśnie swój renesans. Gdy gwiazda największego twardziela Hollywood Bruce`a Willisa powoli przygasa, a nasz bohater z dzieciństwa obrasta w kurz, jego starszy o trzy lata kolega po fachu demoluje przeciwników na ekranie z finezją godną Mameda Chalidowa.

W trzeciej części „Uprowadzonej” emerytowany agent CIA – Bryan Mills - będzie ponownie walczył o to, by córce nie spadł włos z głowy. Niestety bitwę o żonę przegrał – źli ludzie, którzy chcą się na nim zemścić, zdążyli ją dopaść i zabić. Oczywiście popełnili błąd podskakując Neesonowi.

Były agent specjalizujący się w broni wyborowej i materiałach wybuchowych zna również wiele sztuczek w walce wręcz. Odczują to boleśnie oprawcy jego żony. Problem w tym, że został wrobiony przez nich w zamordowanie jej. Od teraz uważać musi nie tylko na bandytów, ale i na stróżów prawa. O ucieczce nie ma mowy. Mills nie ucieka, Mills kontratakuje. Zawsze skutecznie.

„Uprowadzona 3” (Taken 3)
Reżyseria: Olivier Megaton
Scenariusz: Luc Besson, Robert Mark Kamen
Występują: Liam Neeson, Forest Whitaker, Famke Janssen, Maggie Grace
Premiera: 8 stycznia 2015Dodał(a): gianni Czwartek 02.10.2014