Ukryty aparat smartfona

Od teraz możesz pstrykać fotki gorącym dziewczynom na ulicy, tak, by nawet nie domyśliły się, że robisz im zdjęcie. Wszystko dzięki prostemu, acz jakże genialnemu, case’owi na iPhone’a, w który wbudowany jest sekretny obiektyw.
sekretny case na iphona.jpg

Na pierwszy rzut oka COVR Photo nie różni się niczym od tradycyjnego case’a na iPhone’a. Ot zwykła, czarna obudowa. I właśnie ta niepozorność jest jej największym atutem. Bowiem COVR Photo posiada wbudowaną małą kamerkę, dzięki której użytkownik może robić zdjęcia z takiej pozycji, jakby pisał SMS-a, nie musi zaś podnosić smartfonu obiektywem w stronę miejsca, które chce sfotografować. Dzięki temu można zrobić zdjęcie w każdej chwili, właściwie nie zwracając na siebie niepotrzebnej uwagi.Case posiada także mechanizm, dzięki któremu można przesuwać wbudowaną weń kamerkę i z łatwością przechodzić od używania soczewki z obudowy, do obiektywu swojego smartfonu. Case dostępny jest na iPhone’y 6 oraz 6S i kosztuje 49 dol.

Od teraz więc, gdy tylko ujrzycie pośladki jakiejś niesamowitej dziewczyny na ulicy, możecie bez zwracania na siebie uwagi je uwiecznić. Choć mimo wszystko, radzimy po prostu do niej podejść i poprosić o numer telefonu.
Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 24.03.2016