Układanie planów podczas lockdownu nie ma sensu. Mamy lepszą opcję

Plany wielu osób legły w gruzach przez lockdown. Raczej nie ma co układać ich na nowo, bo nie wiadomo kiedy skończy się druga fala pandemii. Natomiast z powodzeniem możesz zostać w domu i zająć się układaniem tych zestawów Lego dla dużych chłopców.
5943873_3_i1064.jpg
Niejeden facet, kupując prezenty dla swojego chrześniaka, z pewnością wolałby zachować je dla siebie. W końcu dzisiejsze zabawki robią wrażenie nie tylko na dzieciach. W sumie to zbliżają się święta, więc znów będzie trzeba kupić coś dla małolata. A skoro sklepy są zamknięte, jedyną opcją pozostaje internet. A tam aż roi się od epickich zestawów LEGO, nie tylko dla najmłodszych.

Na półce, nie w garażu
Każdy entuzjasta szybkich samochodów chciałby mieć jeden na własność. Problem w tym, że takie Bugatti czy Lamborghini kosztuje fortunę. Z drugiej strony, po co komu taki wóz, jeśli obok domu nie ma toru wyścigowego. Natomiast w każdej chwili możesz nie tylko kupić, ale nawet zbudować samemu sportowe auto. Wystarczy, że sprawisz sobie jeden z poniższych zestawów.

Lego-Technic-Lamborghini-Sian-FKP-37-42115.jpg
LEGO TECHNIC Lamborghini Sian FKP kupisz tutaj

4142270_2_i1064.jpg
LEGO TECHNIC Bugatti Chiron kupisz tutaj

Przynieś stadion do domu
Okrągła jak piłka Ziemia dostała od pandemii mocnego kopniaka. Oberwało się także zawodnikom i fanom piłki nożnej. Przez koronawirusa mecze były odwoływane lub rozgrywały się bez udziału publiczności. Przez obostrzenia mała jest szansa, że odwiedzisz jakikolwiek stadion – no, chyba że narodowy, jak dorwie cię COVID. Lepiej zrobisz, jeśli zamiast choroby do domu przyniesiesz obiekt sportowy.

6759479_4_i1064.jpg
LEGO Creator Stadion Old Trafford - Manchester United kupisz tutaj

Przejmij Biały Dom
Trump na pewno do tej pory ociera łzy po porażce z Bidenem, a Melania pakuje tony ubrań do walizek. Biały Dom już niebawem będzie miał nowego lokatora. Tymczasem ty możesz mieć prezydencką posiadłość we własnym domu. Co więcej, będziesz ją stawiał sam cegła po cegle, a raczej klocek po klocku.

6759471_2_i1064.jpg
LEGO Architecture Biały Dom kupisz tutaj

Kosmos w twoim pokoju
Możesz być zamknięty w domu, a jednocześnie podbijać kosmos. I nie mamy na myśli zamieszkania na Marsie, co w planach ma Elon Musk. Chodzi nam o zbudowanie własnej Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Zastanawia nas tylko czy do zestawu jest dołączona figurka Toma Cruise’a, który ma zagrać w pierwszym filmie nagrywanym w kosmicznym obiekcie.

6919844_2_i1064.jpg
LEGO Ideas Międzynarodowa Stacja Kosmiczna kupisz tutaj


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Lego Wtorek 10.11.2020