Tweet: przynieście papier toaletowy!

Adam podróżując pociągiem, musiał skorzystać z toalety, bo go przycisnęło. Niestety dla niego, chciało mu się „dwójkę”. Niestety dla niego, zabrakło papieru. Uratowało go to, że siedząc na muszli, opisał sytuacje na Twitterze…
tweet-paper-out.jpg

16-letni Adam Greenwood jechał z Euston do Glasgow. Podróż pociągiem na tej trasie trwa niecałe pięć godzin, więc metabolizm młodzieńca miał czas, by go zaskoczyć. Gdy potrzeba go przycisnęła, udał się do toalety na „dwójkę”. W środku albo tak się spieszył, albo zaufał przewoźnikowi, że nie sprawdził, czy na pokładzie jest papier toaletowy. Oczywiście nie było.

Jak na gimbusa przystało, postanowił obwieścić to swoim obserwatorom na Twitterze, oznaczając również konto oficjalne Virgin Trains. Odpowiedź była natychmiastowa. Po dwóch minutach chłopak dostał zapytanie od przewoźnika, w którym wagonie jest nieszczęsna toaleta. Wychylił głowę za drzwi i odczytał oznaczenie, które wkleił w tweeta. Firma zapewniła, że kogoś przyśle.

Tak też się stało! Do drzwi toalety zapukał ubrany w czarny garnitur członek obsługi, wręczając młodzieńcowi rolkę papieru. Ten z wdzięcznością kiwnął głową, potwierdzając, że „przesyłka” jest dla niego.

tweet-papier.jpg

Rzecznik Virgin Trains podsumował całą sytuację: „Pomogliśmy chłopcu dokończyć to, co zaczął. Staramy się pasażerom dostarczyć wszelkich informacji albo innej pomocy, jakiej potrzebują. Czegokolwiek zażądają”.

Jak potoczyłaby się historia, gdyby wydarzyła się w Polsce?

tweet-papier-jest.jpg

Dodał(a): carlo / fot.: twitter.com/AdamPlaysYT Czwartek 08.01.2015