Turysta przedawkował viagrę i chodził nagi po lotnisku

Ludziom na wakacjach bardzo często odwala. Tym bardziej gdy wyjeżdżają na seks-turystykę do Tajlandii. Doskonałym przykładem jest ten Amerykanin.
PAY-NEWSLINK0921176_831356.jpg

27-letni amerykański turysta Steve Cho został aresztowany na tajlandzkim lotnisku w mieście Phuket, po tym gdy przedawkował viagrę, a później paradował nagi po terminalu, wyklinając wszystkich ludzi dookoła i niszcząc wszystko, co tylko napotkał na swojej drodze. Facet był tak nagrzany, że potrzebnych było przynajmniej sześciu ochroniarzy i dodatkowy personel lotniska, aby go powstrzymać.

Gdy Cho wreszcie ocknął się z haju, przyznał, że „wziął zbyt dużo pigułek na seks”, po czym przeprosił obsługę i zgodził się pokryć wszystkie szkody, które wyrządził. W tej chwili policja prowadzi dalsze śledztwo w sprawie, a facet trafił do szpitala na rutynową kontrolę oraz badania psychiatryczne.

Urywki z nagiej parady Steve’a możecie zobaczyć w poniższym wideo. I na przyszłość – pamiętajcie, co może z wami zrobić viagra, gdy z nią przesadzicie.ZOBACZ TEŻ TAJEMNICZĄ KUSICIELKĘ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen youtube.com Wtorek 09.01.2018