Trzecia płyta The Dumplings od dzisiaj w sklepach!

Trzeci album zespołu The Dumplings zatytułowany „Raj” od dzisiaj dostępny jest w sklepach i serwisach cyfrowych.
raj-b-iext53230258.jpg

Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców „złotych’ „No Bad Days” i „Sea You Later”.

Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

„Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu „Zapach kobiety”, literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma 8 utworów” - mówią Justyna Święs, Kuba Karaś.

Album promuje teledysk do tytułowego utworu z płyty, w roli głównej w klipie występuje aktor filmowy i teatralny - Rafał Mohr, a reżyserii podjął się Piotr Matejkowski.Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Piątek 21.09.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kellyleona (2018-09-22 15:44:45)
I was in secondary school amid help write my essay assignment. It took not as much as multi day for the entire school to get some answers concerning it, and by the following day at school we were on lockdown for something like 10 suicide dangers and a couple shooting dangers. After that everybody just kinda overlooked it Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)