Top najtrudniejszych męskich wyborów

Poderwać ją zgrywając twardziela czy przyjąć postawę słodkiego misia? Kupić karnet na siłownię czy zainwestować w dobre buty i wieczorami biegać po pobliskim parku? Pójść na kompromis – obejrzeć nudną i słodką do bólu komedię romantyczną czy postawić na swoim i zagrać z kumplami na plejaku? To tylko niektóre wybory, których codziennie musimy dokonywać….
reds_glowne.jpgWbrew pozorom nie tylko kobiety stają przed trudnymi wyborami i mają trudności z podjęciem niektórych decyzji, facetów spotyka to równie często…

Zbliża się piątkowy wieczór i nagle słyszysz – „Kochanie pójdziemy na tą nową komedię romantyczną z

Sonda

Kiedy mam dokonać wyboru:

Bradem Pittem? Dziś jest premiera, no misiu ….. proszę….”. Myślisz, cholera, a już miało być tak dobrze…wieczór z kumplami, piwko, Playstation… Tylko Wy i nowa gra. No dobrze, wkładasz jej ulubioną koszulę i idziesz licząc na to, że przynajmniej wieczór owocnie się zakończy. Tymczasem okazuje się, że jej miłość do Brada Pitta niekoniecznie przekłada się na uczucia do Ciebie, a ból głowy zwycięża z twoim trzygodzinnym poświęceniem (licząc reklamy przed i dojazd w obie strony).

Redds-Apple-Dry.jpgPierwsza randka z wymarzoną dziewczyną. Choć ciężko nam się do tego przyznać też otwieramy szafę i z obłędem w oczach zastanawiamy się w co się ubrać. Koszula zbyt formalna, polówka zbyt na luzie zresztą w niej widać twój brzuch. Nie mogąc się zdecydować między joggingiem a siłownią kupiłeś buty do biegania za 400 złotych i karnet na siłownię, by w efekcie obie rzeczy rzucić w kąt. Z butami na randkę wcale nie jest łatwiej … adidasy – nie za bardzo, ale trampki już za to są modne, a może mokasyny – nie, na to jesteś jeszcze zbyt młody.

Jesteście w klubie. Zastanawiasz się co zamówić do picia. Piwa pewnie nie lubi, jak większość kobiet. Wino? – nie wiesz: białe czy czerwone. Jeśli obiekt twoich westchnień ma ochotę na orzeźwienie z nutką mięty, mniejszą Redds-Apple-Max-pion.jpgzawartość alkoholu i kwaskowaty smak jabłka zamów nowego Redd`s Apple Dry. Jeśli natomiast woli intensywny, jabłkowy smak sięgnij po Redd`s Apple Maxa. Co ważne oba nowe smaki lubią i kobiety i mężczyźni -  wreszcie możecie zamówić to samo.

Randka idzie Ci całkiem dobrze, ale to tylko początek wyborów, przed którymi za chwilę staniesz. Zaprosić ją do domu „na kawę” czy zachować twarz dżentelmena, zadzwonić jeszcze tego samego dnia czy następnego, a może wysłać po prostu SMS?

Nawet najbardziej zdecydowani i bezkompromisowi faceci mają czasem problem z dokonaniem wyboru. Decyzja, którą podejmujemy zależy od wielu okoliczności: naszego nastroju, osobistych preferencji, impulsu, wcześniejszych doświadczeń. Tak jak nie ma dwóch identycznych facetów, tak też nie zawsze jesteśmy skłonni do podejmowania tych samych wyborów. Jedno jest pewne - zawsze warto mieć wybór!

Dodał(a): CKM.PL Piątek 09.08.2013