TOP 5 nieprzeciętnych słuchawek

Słuchamy i gramy… często, nieraz zapominając o całym świecie. Czy producenci elektroniki są w stanie zadziwić nas nietypowymi modelami słuchawek. Przedstawiamy 5 nieprzeciętnych dla nieprzeciętnych. Który model pasuje do Ciebie?
słuchawki cena
Pot im niestraszny…

agito_Denon-AH-W150B.jpgStworzone do ćwiczeń słuchawki DENON Exercise Freak AH-W150 z pewnością pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu. Bezprzewodowe i super lekkie posiadają wbudowany wzmacniacz, zintegrowane sterowanie w ruchu oraz mikrofon. Jakby tego było mało, są odporne na pot, a odblaskowy pająk ma za zadanie wyróżnić użytkownika podczas wieczornych treningów. Akumulator wystarcza nawet na 7 godzin aktywności. Dodatkowo producent udostępnia aplikację Denon Sport, będącą zintegrowanym pakietem funkcji przygotowanym dla „Exercise Freak'ów”, czyli tych najbardziej zaangażowanych trening.
Cena w Agito.pl  ok. 299 zł

Czuć i być Simem…

agito_headset-the-sims-4-SS.jpgSłuchawki SteelSeries to prawdziwa gratka dla miłośników kultowej już serii The Sims 4.  Zaprojektowane w stylu uniwersum pozwalają jeszcze lepiej dopasować się do ukochanej gry. Góra i boki są wyściełane miękkim materiałem dla zapewnienia większego komfortu podczas grania, które najwytrwalszym zajmuje wiele godzin. Plumbob umieszczony w zewnętrznej części słuchawek zmienia kolor zgodnie z nastrojem emocjonalnym Sima. Dodatkowo aplikacja SteelSeries Engine 3 umożliwia personalizację świecenia. Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon z przyciskiem wyciszającym.
Cena w Agito.pl ok. 159 zł

Lotniczy diament
agito_Razer-Adaro-DJ1.jpgSłuchawki Razer Adaro DJ to produkt dla prawdziwych entuzjastów dźwięku, tj. producenci muzyczni, artyści, DJ’e, czy melomani. Obudowa wykonana z aluminium stosowanego w lotnictwie oraz obrobionego przy użyciu diamentu robi niesamowite wrażenie. Dynamiczne, 50-milimetrowe głośniki gwarantują najlepszą jakość dźwięku, zaś doskonała izolacja hałasów otoczenia czyni muzykę słyszalną w nawet najgłośniejszym pomieszczeniu. Regulowana i składana konstrukcja to nie tylko ergonomia, ale i wygoda. Pałąk słuchawek pokryty jest skórą, zaś od wewnętrznej strony wyściełany gąbką, na której umieszczono „oddychającą” siatkę. Dodatkowo pluszowe nauszniki można obracać w taki sposób, aby w czasie miksowania muzyki swobodnie korzystać z tylko jednego. W zestawie ze słuchawkami znajduje się adapter, dwa wymienne kable (prosty i spiralny) oraz etui. 
Cena w Agito.pl ok. 729 zł

Gadu, gadu, gadu…

agito_huawei_423621.jpgSłuchawka bluetooth Huawei AM04 sprawdzi się zawsze, gdy chcemy porozmawiać ze znajomymi bez konieczności angażowania rąk do trzymania telefonu. Zestaw słuchawkowy korzysta z łączności bluetooth, jest lekki i wygodny w użyciu. Stylowy wygląd oraz możliwość dopasowania koloru do np. stroju, czynią go dodatkowo atrakcyjnym. Sterowanie głośnością oraz odbieranie połączeń odbywa się bezpośrednio w słuchawce. Urządzenie zapewnia czysty dźwięk i głos, a pojemny akumulatorek zapewni kilka godzin łączności, zwłaszcza gdy samoczynnie przełączy się w tryb uśpienia po dłuższym braku aktywności.
Cena w Agito.pl ok. 71zł

Wzmacniacz w uchu
agito_Marshall-Minor-black1.jpgZaawansowane douszne słuchawki Marshall Minor Black o niebagatelnym wyglądzie, wyposażone są w mikrofon oraz panel sterujący, które umożliwiają rozmowy przez telefon. Słuchawki charakteryzują się świetnym brzmieniem i posiadają lekki, nieplączący się kabel on długości 1,2m . Opatentowane rozwiązanie EarClick genialnie zabezpiecza słuchawkę u uchu. Minimalistyczny wygląd przełamują pozłacane elementy, świadczące o pochodzeniu produktu z najwyższej półki. Firma Marshall to sprawdzona marka, która gwarantuje jakość urządzenia na długie lata w rytmie rocka.
Cena w Agito.pl ok. 272 zł.


Dodał(a): CKM.PL/studio111 Niedziela 26.04.2015