Tony Hawk’s Pro Skater 5

Pamiętasz jeszcze tę serię? 16 lat temu wyszła pierwsza część, która podbiła serca graczy, bo świetnie wpisała się w rozwijającą się wtedy modę na deskorolkowe ewolucje. Od tamtej pory Tony Hawk zdążył lekko osiwieć, ale sam tytuł został odświeżony.
tony-hawk-5.jpg

Seria gier Tony Hawk to ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy i jest to trzecia, najlepiej sprzedająca się na  świecie seria gier sportowych.  Pierwsze cztery części Tony Hawk’s Pro Skater wymieniane są pośród najlepszych gier jakie dotychczas powstały. Tony Hawk’s Pro Skater 5 to powrót do klasyki serii z trybem dla pojedynczego gracza oraz rozgrywką wieloosobową.Cechy gry:
Klasyczna rozgrywka – Tony Hawk’s Pro Skater 5 powraca do korzeni klasycznych gier z serii Pro Skater z nowymi poziomami, szalonymi celami, precyzyjnymi ruchami i trikami. Nie zabrakło oczywiście popularnych „manual” i „revert” pozwalających łączyć triki w niekończące się kombinacje.
Tryb Multiplayer (tylko dla PlayStation 4 i Xbox One) – Tryb multiplayer w Tony Hawk’s Pro Skater 5 pozwala dołączać do gry ze znajomymi, lub zagrać z ludźmi z całego świata. Ukończ misje, odblokuj nowe elementy i awansuj w grze. Gracze mogą także tworzyć swoje własne skateparki i udostępniać je innym.
Niekończąca się zabawa – Ponad 80 misji w dziewięciu różnych sceneriach, umożliwiających nieprzerwane wykonywanie trików i łączenie je w serie, by zdobyć najlepszy wynik.
Stwórz własny Skatepark – Stwórz własny skatepark i podziel się nim z innymi graczami. Do dyspozycji graczy przygotowany 250 obiektów, które będzie można odblokować w trakcie gry.
Zagraj jako Pro! – Zedrzyj asfalt z drogi z takimi sławami deski jak Tony Hawk, Nyjah Huston, Riley Hawk, Aaron “Jaws” Homoki, Ishod Wair, Leticia Bufoni, Chris Cole, David Gonzalez, Andrew Reynolds i Lizzie Armanto.
Stwórz własną legendę – Stwórz własną postać w grze i wykorzystaj ją w trybie online.
Dostępne wersje - PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 (wersja na PS3 i X360 bez opcji rozgrywki sieciowej).

Nowe elementy takie jak dopalacze i pociski pozwalają na świeże spojrzenie na jazdę na desce. Zedrzyj asfalt z drogi z takimi sławami deski jak Tony Hawk, Nyjah Huston, Riley Hawk, Aaron “Jaws” Homoki, Ishod Wair, Leticia Bufoni, Chris Cole, David Gonzalez, Andrew Reynolds i Lizzie Armanto. Albo po prostu stwórz własną postać.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 pojawi się 2 października 2015 na PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery wersji na PlayStation 3 i Xbox 360 zostanie ogłoszona później.Dodał(a): Paweł Janusz Środa 15.07.2015