32 niesamowite pomysły na wakacje cz. 1.

Harujesz rok, a jedyny wypoczynek, na który sobie pozwalasz, to dwa nudne tygodnie gdzieś na południu Europy. Naprawdę o to Ci chodzi? Mamy dla Ciebie ciekawsze propozycje.

Robinson Crusoe


1. ZOSTAŃ GWIAZDĄ!

Za jedyne 5000 dolarów francuska firma Soirée de Star zrobi z ciebie gwiazdę. W cenie luksusowy hotel z czerwonym dywanem, paparazzi, limuzyna z szoferem i stado fanek skandujących twoje imię. Niestety, to oferta tylko na jedną noc. Ale takich nocy może być przecież bez liku (www.starlimos.fr).
SPRÓBUJ, GDY: Odpadłeś na castingu do następnego „Big Brothera”.

2. STRZELAJ W KAMBODŻY

W pobliżu Phnom Penh jest legendarna strzelnica, gdzie strzał z broni krótkiej kosztuje dolara, a za dwieście dostaniesz wyrzutnię rakiet. Nie próbuj zdobywać szturmem pobliskich wiosek. Tam nawet ośmiolatki noszą przy sobie granaty (www.bootsnall.com/articles/i-want-toshoot-guns-phnom-penh-cambodia.html).
SPRÓBUJ, GDY: Ostatnia część „Rambo” tchnęła w ciebie nowe życie.

3. SPAL W MARRAKESZU

Zapal sobie sziszę i zrelaksuj się, a urlop od razu zyska na atmosferze. Masz ochotę na marihuanę? Uważaj, bo miejscowy wymiar sprawiedliwości skróci ci wolność o 10 lat (www.marrakech—holiday.com).
SPRÓBUJ, GDY: Nie oglądałeś filmu „Midnight Express”.

4. URLOP U LUKE’A SKYWALKERA

Jesteś fanem „Gwiezdnych wojen”? Spędź wakacje na planecie Tatooine. Dokładnie — w Tunezji, którą George Lucas wybrał do kręcenia zdjęć. 10 dolarów kosztuje noc w dziurze, która była domem Luke’a i jego wujostwa. Aha, weź ze sobą własną księżniczkę Leię, bo okolica mało rozrywkowa (www.gonomad.com/lodgings/0009/starwars.html).
SPRÓBUJ, GDY: Czujesz dreszcze podczas telewizyjnych zapowiedzi „Gwiezdnej Sagi”.

5. ZATRUDNIJ SIĘ NA BIEGUNIE POŁUDNIOWYM

Hoteli szukających barmanów tam nie ma. Za to jest baza US Antarctic, która potrzebuje pracowników. Nie musisz zdradzać, że jedyne, co kochasz z lodem, to drinki (www.rpsc.raytheon.com).
SPRÓBUJ, GDY: Kręcą cię odmrożenia.

6. WYLUZUJ JAK Di CAPRIO

Pamiętasz, jak Leo szalał na dziewiczej plaży, a ty przed telewizorem umierałeś z zazdrości? Wsiadaj w samolot i zobacz, jak wyglądaja Tajlandia przy 50 st. C. Zapewniamy —rodzina tam nie trafi, miejscowe kobiety oddadzą wszystko za parę dolców, a ty będziesz miał dosyć kuchni tajskiej, bo pizzy tam nie dowożą (www.phi-phi.com).
SPRÓBUJ, GDY: Uważasz, że Robinson Crusoe kiepsko sobie radził.

7. RADIOAKTYWNY

Odwiedź Czarnobyl. Miejscowi będą ci odradzać romantyczne spacery wokół reaktora, ale nie po to wygraliśmy z faszystami, żeby teraz się czegokolwiek bać (www.bispol.com/czarnobyl-tour/).
SPRÓBUJ, GDY: Lekarz ci powie: daję panu maksymalnie pół roku.

8. POLSKI ŻIGOLO

Dlaczego masz to robić za darmo? Zamieść anons w internecie i czekaj na odpowiedź. Musisz jednak pamiętać, że czerpanie korzyści finansowych ze stosunków płciowych jest w Polsce moralnie naganne, a klientki mogą mieć trudny wiek i urodę. Baw się dobrze (www.anonse.com).
SPRÓBUJ, GDY: Stracisz szacunek do swojego przyrodzenia.

9. HOT SPOT

Hotel, w którym nigdy nie będziesz spał sam i żadna mieszkająca w nim niewiasta ci nie odmówi. Czego więcej chcieć? Pielęgniarki? Kobiety przebranej za królika? Bliźniaczek? OK, będą. Przewodnik po dziwnych przybytkach w Tokio na www.quirkyjapan.or.tv/hotels.html.
SPRÓBUJ, GDY: Zawsze chciałeś dorwać w swoje ręce czarodziejkę z księżyca.

10. NAJEDŹ KOREĘ PŁN.

Atakuj przez Chiny. Punkt mobilizacyjny — biura organizacji turystycznej Koryo Group. Ważne — jeśli nie masz skośnych oczu i żółtej cery, nie baw się w działalność agenturalną (www.koryogroup.com).
SPRÓBUJ, GDY: Boli cię, że nie masz swojej teczki w IPN—ie.

NIEZAPOMNIANE WAKACJE W STYLU CKM

32 niesamowite pomysły na wakacje cz. 2.

32 niesamowite pomysły na wakacje cz. 3.


Dodał(a): Bartosz Bartosiński Poniedziałek 01.08.2011