Toastówka działa!

Postanowiliśmy sprawdzić, czy stworzona wspólnie z użytkownikami CKM.PL koszulka „Toastówka” sprawdza się w chlaniu. Znaczy się – w praniu!
koszulki ckm


Redaktorzy CKM.PL zdawali sobie sprawę z potencjału jedynego takiego t-shirtu na świecie, ale że lubią dotykać żeby uwierzyć (np. w naturalność piersi), to postanowili założyć na siebie te gustowne ciuchy.

I tak oto jeden z członków ekipy zaprosił do siebie kolegę z biurka obok i z boiska, by rozgryźć i rozłożyć na czynniki pierwsze magię obowiązkowego ubioru każdego wytrawnego melanżownika. Przygotował zatem wszystkie atrakcje na wieczór testów i czekał. Nie trwało to jednak długo, bo sprawdzając w lustrze swoje męskie blizny na styranej twarzy, koszulka przemówiła!

koszulki ckm
Może nie dosłownie, ale bardzo sugestywnie – najwyżej wypisany toast odstawał od klaty królika doświadczalnego numer 1. Grzmiał na redaktora: „Ze mną się nie napijesz?”. Pękł. No bo kto się oprze w tej kwestii losowi, który daje sygnały wyraźniejsze niż światełko ambulansu?!

Na szczęście królik doświadczalny nr 2 stawił się błyskawicznie i wyratował kolegę z lustrzanych objęć. Na początku kolega `dochodzący` skupił się na antologii magazynu CKM zajmującej prawie cały stół testowy i ani myślał o wyczytywaniu toastów.

koszulki ckm
Jednak gospodarz wieczoru podstępem zwabił jego wzrok na swoje popiersie, by ten dał się zaczarować 30 najlepszym polskim toastom! Victoria – wciągnęło go!

koszulki ckm
Od tej pory królik nr 2 nie spuszczał z oka pomarańczowo-czerwonych napisów. No chyba, że w danym momencie czynił dolewki, bądź pobierał jedyną słuszną zagryzkę pod płyn wspomagający testy/toasty. Po pewnym momencie wpadł nawet w Toastówkowy trans! Nie mógł przestać wgapiać się w imprezowy ciuch kolegi i napełniany co chwilę kieliszek niemal samoczynnie unosił się w górę!

koszulki ckm
Stroskany tym gospodarz postanowił ratować kolegę (nie będzie przecież pracował za dwóch, gdy ten po testach nie stawi się w redakcji) i odciął mu wizję. W międzyczasie resztką płynu testowego podlał siebie i obserwujący ich cały wieczór kwiat – Władysław.

koszulki ckm
`Poszkodowany` długo jeszcze szukał innych płynów w domu gospodarza, ale po wypiciu wody po pierogach, resztki odmrażacza, soku z ogórków i płynu z kaloryferów, postanowił opuścić lokal.

koszulki ckm
Toastówka działa! Jeśli więc masz słabą silną wolę i jesteś podatny na sugestię innych osób bądź luster czy też koszulek, to miej się na baczności i ten imprezowy t-shirt zakładaj tylko w obecności innego towarzysza biesiady. Ta koszulka silnie uzależnia! Świadczy choćby o tym powrót do redakcji królika doświadczalnego nr 2 po dwóch dniach. Nie, rzecz nie działa się w weekend…

koszulki ckm
Ty też możesz sprawić sobie tę jedyną w swoim rodzaju imprezową koszulkę. Toastówkę zamówisz na www.sklep.ckm.pl


Dodał(a): gianni / fot. Karolina Czaja Piątek 28.12.2012