To już niemal pewne. Krzysztof Piątek wybrał nowy klub

Pio, Pio, Pio... Piątek dopina transfer do innej drużyny. Zapewne śpieszy mu się, bo do AC Milan dołączył właśnie Zlatan Ibrahimović, który za Polakiem po prostu nie przepada.

Krzysztof Piątek najprawdopodobniej zagra w Tottenham Hotspur. Ma podpisać 3,5- letni kontrakt i będzie kosztować 28 mln funtów - podał "The Sun". W ciągu najbliższych 48 godzin przejdzie testy medyczne i wtedy wszystko będzie jasne.

Klub z Londynu na gwałt szuka napastnika. Niedawno poważnej kontuzji doznał lider zespołu Harry Kane. Zerwał ścięgno uda i na bank nie zagra aż do kwietnia.

Z kolei Krzysztof Piątek nie jest zadowolony z gry w AC Milan. Do klubu z San Siro dołączył w końcu Zlatan Ibrahimović. Wiadomo, że ten kapryśny piłkarz za Polakiem nie przepada i już głośno mówi o tym, że to on, a nie "Pistolero", powinien być jedyną opcją zespołu.

Piątek-reaktywacja pod okiem Mourinho?

Tottenham za Krzysztofa Piątka ma zapłacić 23,8 miliona funtów plus 4,2 miliona w bonusów. Dodatki zależą od tego, czy 24-letni Polak spełni warunki opisane w umowie.

Smaczkiem jest to, że Tottenham, czyli finalista Ligi Mistrzów, jest prowadzony przez Jose Mourinho. A to może być ogromna szansa dla naszego snajpera na odrodzenie w nowym miejscu. Wiadomo, że Polak strzelać po prostu umie i mamy na to dowód.Krzysztofa Piątka łączono ostatnio z RB Lipsk, Aston Villa, Newcastle, Crystal Palace czy Genoa CFC. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rzucasz k****mi w pracy? Powinieneś dostać pochwałę i podwyżkę!


Dodał(a): Tomek Orszulak Piątek 10.01.2020