TikTokerzy zachęcają do piłowania zębów pilnikiem do paznokci

TikTok jak zwykle nie zawodzi i nie pozwala o sobie na długo zapomnieć. Zawsze kiedy myślimy, że nic nas już w tej aplikacji nie zdziwi, użytkownicy udowadniają, że może być jeszcze gorzej.
tiktokery.jpg

Po wyzwaniu, w którym dzieci nagrywały reakcję na przedawkowanie leków i tworzeniu filmów, gdzie stylizują się na ofiary holocaustu, przyszła pora na... piłowanie własnych zębów pilnikiem do paznokci.Challenge ma na celu poprawienie uśmiechu, ale wiąże się z ogromnymi konsekwencjami. Dentyści nagrywający swoją reakcję na takie filmiki informują, że łatwo narazić się na ogromny ból. W niektórych przypadkach może być konieczne nawet usunięcie zęba. Młodzi ludzie zamiast poprawić uśmiech u specjalisty, próbują zrobić to na własną rękę.
"Zamierzam spiłować zęby pilnikiem do paznokci, ponieważ nie są idealne, mam kilka wypukłości i ograniczony budżet" - mówi jedna z TikTokerek. Po wykonaniu swojego zabiegu jest zadowolona i poleca to reszcie "Słuchajcie, to naprawdę działa…" mówi. Takich filmów jest o wiele więcej. Trend cieszy się niezwykłą popularnością. Zaniepokojeni dentyści próbują uświadamiać młodych ludzi w mediach społecznościowych, że taka zabawa najprawdopodobniej skończy się nadwrażliwością zębów.

Strach pomyśleć, do czego mogą posunąć się dzieci, aby zdobyć popularność i poprawić swój wygląd. TikTok jest jedną z najmodniejszych aplikacji, nic więc dziwnego, że młodzi ludzie próbują zaistnieć na tej platformie. Gorzej, że idzie to w złym kierunku. TikTok niejednokrotnie informował, że próbuje walczyć z podobnymi wyzwaniami, ale jak widać wcale im to nie wychodzi. Najskuteczniej z tymi idiotyzmami walczy Trump, który w Stanach wprowadził zakaz pobierania TikToka. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / TikTok Poniedziałek 21.09.2020