Tiktokerka pozwała rodziców za to, że matka urodziła ją bez jej zgody

Bardzo chcielibyśmy, byście mogli potraktować ten tytuł jako żart. Niestety 1 kwietnia dawno za nami, a nam bliżej do płaczu, gdy musimy pisać o influencerce, która pozwała rodziców za to, że ją poczęli.
tiktok-g1b306fa53_1280.jpg

Ja się na ten świat...

Zapewne tym razem nie zaczęło się od słów "potrzymaj mi piwo", tylko "ja się na ten świat nie pchałam". Po wypowiedzeniu tego magicznego zdania, w głowie naszej bohaterki Kass Theaz z New Jersey zapaliła się lampka. Dlaczego rodzice, zanim mnie poczęli, nie zapytali mnie o zgodę?

Musicie gadać z nienarodzonymi dziećmi, logiczne

Niestety powyższe pytanie również nie wzięło się znikąd. Kass argumentowała swoją decyzję tak, że nikt jej nie zapytał, czy chce przyjść na świat. Dodatkowo uważa, że rodzice powinni w jakiś sposób skontaktować się z nią przed narodzinami i skonsultować z nią, czy chce się urodzić. Być może taka sytuacja miała miejsce, niestety nasza gwiazda tego nie pamięta.

Trąci hipokryzją?

Co ciekawe, kobieta sama ma dziecko. Stara się edukować przyszłe matki i wspólnie szukać z nimi medium, dzięki któremu będą mogły porozmawiać z nienarodzonym jeszcze dzieckiem. Kass swoją pociechę adoptowała, aczkolwiek również jest przekonana, że jej dziecko nie pchało się na ten świat.

Pozostaje czekać

Sprawa jest jak najbardziej poważna. Zgłoszenie to jedno, ale pozostaje nam jeszcze czekać na decyzję sądu...


Dodał(a): CKM.PL Środa 31.05.2023