The 5G Fighter. Magiczne urządzenie przeciwko sieci 5G

Zarabiania na naiwniakach ciąg dalszy. Foliogłowi tak bardzo boją się sieci 5G, że są w stanie przepuścić całą wypłatę, żeby ochronić się przed jej “negatywnymi skutkami”. W internecie sprzedawane jest magiczne urządzenie, które nie pozwoli sieci dotrzeć do miejsca, w którym zostało zainstalowane.
s-l1600.jpg
Ludzie są w stanie uwierzyć we wszystko. Na ich naiwności często zarabiają chytrzy sprzedawcy oferujący produkty o cudownych właściwościach. Niedawno pewien Amerykanin dorobił się fortuny, sprzedając krem przeciwko 5G. Inny cwany przedsiębiorca wypuścił na rynek pendrive chroniący przez złowieszczą siecią.

Teraz do produktów ANTY-5G dołączył tzw. chembuster, czyli działko orgonowe. Dla jasności – orgon to “forma podstawowej energii kosmicznej”. Jego domyślną funkcją jest neutralizacja szkodliwych substancji występujących w powietrzu. Teraz okazuje się, że ktoś odkrył jego nowe zastosowanie.

W internecie można znaleźć urządzenie o nazwie “The 5G Fighter”, które oprócz rozpraszania smug chemicznych rozpylanych przez samoloty w celu przejęcia kontroli nad ludzkimi umysłami, ma także rozprawiać się z siecią 5G, odpowiedzialną za COVID-19.

Owo działko to zlepek ładnych kamyczków wyglądających jak te z rękawicy nieskończoności należącej do Thanosa oraz miedzianych rurek, które w twoim domu doprowadzają wodę do grzejnika. Kto by pomyślał, że połączenie niepozornych artefaktów pozwoli stworzyć potężną broń do walki z siecią 5G...

"The 5G Fighter" na ten moment kosztuje ok. 20 tys. zł. Sami już nie wiemy, kto jest gorszy – szarlatani zarabiający na naiwnych głupcach czy foliogłowi wydający tysiące na bezużyteczne rupiecie.

ZOBACZ CHEMBUSTER W AKCJI:Dodał(a): Konrad Siwik / fot. ebay Poniedziałek 01.06.2020