Tęsknicie za Rickiem i Mortym? Koniecznie obejrzyjcie najnowszy teledysk Run The Jewels

Data premiery czwartego sezonu sezonu „Ricka i Morty’ego” nadal pozostaje niewiadomą – ba, producenci nadal nie udzielili jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy kolejna seria w ogóle powstanie.
„Rick i Morty” to bez wątpienia jeden z najbardziej udanych seriali animowanych ostatnich lat. Historia, która jest baaardzo luźno oparta na perypetiach doktora Emmeta Browna i Marty’ego McFly’a z „Powrotu do przyszłości” (chociaż zdecydowanie bardziej szalona) przypadła do gustu wielu widzom. Jak dotąd twórcom kreskówki udało się stworzyć 31 odcinków, które składają się na trzy serie. Kiedy zobaczymy czwartą? Tego niestety nie wiadomo, ponieważ jak dotąd nie została zamówiona. Jeśli tęsknicie za Rickiem i jego wnukiem, to najnowszy teledysk do utworu „Oh Mama” Run The Jewels jest rzeczą najbliższą nowemu odcinkowi. Chociaż rzecz jasna o wiele krótszą.

Kawałek „Oh Mama” nie jest utworem nowym. Pochodzi on z albumu „Run The Jewels 3”, który ujrzał światło dzienne 24 grudnia 2016 roku – raper Killer Mike i producent El-P doskonale wiedzieli, z jakiego prezentu pod choinkę ucieszą się ich fani. Za teledysk odpowiada Juan Meza-Leon, brał czynny udział przy tworzeniu kilku odcinków „Ricka i Morty'ego", a także ekipa Adult Swim.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. youtube Poniedziałek 19.03.2018