Teraz każdy może zagrać u Scorsese! Hollywood czeka

DiCaprio jest doskonale znany nie tylko z zachwycającego aktorstwa, ale także ze swojej działalności charytatywnej. Tym razem w związku z pandemią koronawirusa aktor prosi o wsparcie fundacji All In Challenge. Zajmuje się ona pomocą osobom najbardziej narażonym na skutki zarazy.
leo i rob.png
Leonardo DiCaprio opublikował na swoim Instagramie wideo z udziałem Roberta De Niro. Aktorzy przedstawili fanom pomysł na licytację, w której można wygrać możliwość zagrania w filmie Martina Scorsese. Środki zebrane podczas aukcji mają zostać przeznaczone na pomoc w walce z koronawirusem.

SPRAWDŹ: Studio filmowe znalazło sposób na premiery bez kina

Trzeba przyznać, że propozycja jest bardzo kusząca, bo zwycięzca aukcji wystąpi w najnowszej produkcji Scorsese u boku obu legend kina. Jednak to nie koniec niespodzianek – wygrany spędzi także cały dzień na planie filmu "Killers of the Flower Moon", a także będzie towarzyszył twórcom na oficjalnej premierze.


Żeby wylicytować możliwość zagrania ze sławami Hollywood, wystarczy wejść na stronę All In Challenge i oczywiście mieć odpowiednio gruby portfel. Zgromadzone fundusze trafią do najbardziej potrzebujących, którzy są narażeni na skutki pandemii. Kilka organizacji jednoczących się w akcji wspiera dzieci, osoby starsze oraz służbę zdrowia.

Obaj aktorzy rzucili także wyzwanie innym gwiazdom. Do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej zostali przez nich nominowani Matthew McConaughey, Ellen DeGeneres i Jamie Foxx.Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Czwartek 16.04.2020