Lajtowe czytanki

Środek wakacji, więc nie będziemy zmuszać do intensywnego ruszania głową. Polecamy książki niezobowiązujące, lekkie, ale jakże pouczające!
Piotr Pyton: „Podczas podejścia do obcej kobiety zawsze pamiętaj, że najgorsze, co może się zdarzyć, nastąpi wtedy, gdy nie zdarzy się nic”


JAK BYĆ LENIWYM Tom Hodgkinson
 teksty na podryw

gat.: do góry brzuchem
Jak zauważył Oscar Wilde, trzeba się nieźle namęczyć, by nic nie robić. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie cię próbował zmusić do wysiłku. Ta książka to hołd złożony lenistwu i dokument demaskujący demoralizującą rolę pracy. Jeśli chciałeś zrezygnować z wcześniejszej emerytury, po tej lekturze zmienisz zdanie.


SEX, MAGIA I UWODZICIELE Piotr Pyton
 teksty na podryw
gat.:
jak zdobywać kobiety
Jeśli przeczytasz tę książkę, posiądziesz moc wpływania na umysły kobiet — ostrzega autor. Bo to poradnik uwodzenia, prezentujący potrzebne do tego techniki. Jeśli jak wielu facetów boisz się niewiast, pomoże ci przełamać nieśmiałość. Jeżeli kobiety masz już oswojone, ubawi cię. Ruszaj na podryw!


NAJWIĘKSZE SKANDALE Ed Wright
 teksty na podryw
gat.:
wszystko już było
Masz po dziurki w nosie kłótni rodzimych polityków albo rozrób gwiazd szołbizu? Ich wyczyny to mały pikuś wobec skandali z przeszłości. W świecie polityki, finansów, wielkiej sztuki i w łóżkach zawsze działo się dużo i na bakier z tzw. etyką. Poczytaj o perwersjach, wiarołomstwie, bezwstydzie i żądzy.


STAMBUŁ. WSPOMNIENIA I MIASTO
Orhan Pamuk
 teksty na podryw
gat.: podróż melancholijna
Turecki noblista pasjonująco opisuje Stambuł, miasto swoich chłopięcych zabaw, młodzieńczych włóczęg, męskich inicjacji. Miejsce pełne śladów upadłych cywilizacji i minionej świetności. Spróbuj tak interesująco opisać swoje blokowisko, a wtedy w pełni docenisz kunszt autora.

Dodał(a): P. Skalski Czwartek 04.08.2011