Te emoty zapewnią ci randkę

Zaczynając rozmowę z potencjalną partnerką skorzystaj z tych emotikonek. Są też takie, które nie zapewnią ci reakcji z drugiej strony. Teraz podryw w internecie będzie łatwiejszy.
gl.jpg

W SKRÓCIE:

Korzystając z danych trzech milionów użytkowników, sprawdzono na jakie emotikony najczęściej odpowiadają, nie reagują i uwielbiają wysyłać mężczyźni i kobiety.

PEŁNA WERSJA:
Pewni śmiałkowie przeanalizowali dane trzech milionów użytkowników aplikacji randkowej, aby sprawdzić na jakie emotikony najczęściej odpowiadają przedstawiciele danej płci. Podali również jakie nie generują reakcji i jakie lubimy wysyłać. Wszystko po to, aby ułatwić rozpoczynanie rozmowy. Bo przecież zwyczajne „cześć” to przeżytek i jest nieskuteczne.

Jeśli znajdziesz swoją parę, warto wysłać zaczepną emotikonkę. Może to być buźka z językiem, albo sam język, bądź małpka, krople i diabełek. Słabym pomysłem jest natomiast rozpoczynanie czatu od fallicznego warzywa, bijących brawo dłoni, bicepsu, czy pięści. Jest to dość logiczne, ponieważ te obrazki potencjalna partnerka może odczytywać jako chęć pobicia jej. Kobiety uwielbiają zagadywać uśmiechniętą twarzą, oczami w kształcie serc, machającą ręką, czy puszczaniem oczka.
k1.jpg
fot.http://clover.co/

Mężczyźni odpisują kobietom, kiedy te wysyłają swoje ulubione emotikony, albo małpkę zakrywającą oczy, dwa serca, czy usta. Za to nie zareagują na pierścionek, pozdrowienie Spocka, płaczącą buźkę, a przede wszystkim odchody. Panowie uwielbiają wysyłać twarz dającą buziaka, róże, albo zaczepną żółtą główkę.  
m1.jpg
fot.http://clover.co/

Odkrycie osób stojących za aplikacją Clover wydaje się całkowicie prawdziwe. Szczególnie brak reakcji na omotkę z odchodami. Kto wysyła takie rzeczy na przywitanie? Pierścionek również nie jest dobrym pomysłem, bo męscy użytkownicy mogą obawiać się zobowiązań. Ale dlaczego nie reagujemy na Spocka? To już pozostanie nierozwiązaną tajemnicą.



Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.http://clover.co/ Wtorek 11.04.2017