Tanie zakupy internetowe - instrukcja

Spośród całej internetowej tandety i kiepskiej jakości ciuchów `no name`, ciężko jest wybrać coś, co przetrwa pierwsze pranie i nie będzie kosztowało więcej niż weekendowy wypad `na miasto`.
vipsconti


W gąszczu aukcji internetowych z chińskimi podróbami niełatwo zapłacić za wartą kilkadziesiąt centów taniochę, która nie dość, że jest nielegalna, to zdemaskowanie jej pochodzenia wśród znajomych, może narazić cię na niewybredne drwiny lub posądzenie o molestowanie skośnookich pracownic w zmian za dżinsy.

Stąd pomysł założycieli sklepu Vipsconti.com, by sprzedawać luksusowe marki w cenie na kieszeń Polaka. Końcówki serii, ale i pełne kolekcje. Pojedyncze, wyjątkowe sztuki, z drugiej strony pełen wybór rozmiarów i kolorów danego produktu. Duże zamówienia tego gracza pozwalają mu negocjować ceny z dostawcami i domami mody.

A jest z czego wybierać – znajdziesz tam między innymi ciuchy takich producentów jak: Armani, Hilfiger, Boss, D&G i wielu innych. Ciuchy, dodatki, biżuteria – wszystko zamówisz nie ruszając się z domu.

Vipsconti.com  to serwis zakupowy online, co oznacza, że:
1. Produkty na starcie są tańsze niż w sklepach stacjonarnych.
2. Nie musisz fatygować się do sklepu żeby kupić ulubiony ciuch.
3. Sprzedawca nie będzie skakał dookoła ciebie, próbując wcisnąć ci dżinsy z większą ilością dziur niż niezniszczonego materiału.
4. Na zakupy online nie idziesz z kobietą, więc będą one trwały średnio pięciokrotnie krócej.
5. Nie musisz zwiedzić kilku centrów handlowych lub kilkunastu pojedynczych sklepów żeby trafić na rzecz, która ci się podoba.
6. Zawsze możesz oddać nietrafiony zakup w ciągu 10 dni.
7. Porównasz ceny w kilku sklepach, sprawdzisz ceny na aukcjach internetowych i na pewno nie przepłacisz.
8. Nie czekasz w kolejce, bo komuś zacięła się karta, skończyła się rolka w kasie, cały personel wyszedł na lunch w tym samym czasie.
9. Kupisz dokładnie tyle, ile potrzebujesz – nie wydasz kasy na inne pierdoły, które błysną z wystawy i spustoszą twój portfel. Pamiętaj – zostaje więcej na browar.
10. Na zakupach online kupisz produkty marek, których sklepów jeszcze nie ma w Polsce.

Do tego promocja rejestracyjna – załóż konto, a dostaniesz od razu rabat 15 zł na zakupy w Vipsconti.com. Koszyk w dłoń… Tzn. klawiatura w dłoń!

vipsconti-1.jpg
product3.jpg
one.jpg
zestaw.jpg
lee.jpg
armani.jpg
product5.jpg
spaz.jpg

Dodał(a): carlo Środa 14.11.2012