Tak mieszka gwiazdor "Szybkich i wściekłych". Galeria

Aktor znany z serii „Szybcy i wściekli” wystawił swój dom na sprzedaż. Chętni muszą przygotować się na „skromny” rzędu 7 milionów dolarów.


Jason Statham, aktor i kaskader, szuka kupca na swój dom położony na wzgórzach okalających Los Angeles. Architektoniczne cudo zostało wybudowane w modernistycznym stylu w 1957 roku. Statham nabył dom w 2015 roku za 2,7 mln dolarów, więc jeśli znajdą się chętni, to gwiazdor ubije na tym niezły interes.

CZYTAJ TAKŻE: AUTA I MOTOCYKLE PAULA WALKERA SPRZEDANE NA AUKCJI

Przeprowadzona renowacja zachowała wyjątkowe cechy domu, ale też nadała mu wyjątkowy „męski” charakter. Całość jest połączeniem szarości betonu, drzewa cedrowego i bardzo prostych form, co sprawia, że budynek znacznie różni się od wielu rezydencji gwiazd, które hołdujących zasadzie „im więcej, tym lepiej”.

Nowy właściciel przez ogromne okna będzie miał wspaniały widok na Ocean Spokojny. Do tego wystarczy dorzucić miejsce z wbudowanym grillem, taras, saunę, cztery sypialnie oraz trzy łazienki. No i oczywiście basen – przecież w Hollywood nie może być domu bez basenu. 
Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Wtorek 17.03.2020