Tablet Samsung + Angry Birds: Star Wars

Dzięki temu zestawowi możesz przenieść rzeczywiste figurki do wirtualnego świata Angry Birds. Prócz tego będziesz oczywiście miał świetny tablet.
galaxy tab angry birds


Zestaw zawiera tablet Samsung Galaxy Tab 3 T210 oraz figurki Angry Birds Star Wars Telepods do wykorzystania w bestsellerowej grze studia Rovio, Angry Birds Star Wars II.

Dzięki tabletowi Samsung Galaxy Tab 3 T210 bez problemu odtworzysz pliki multimedialne w wysokiej jakości, poserfujesz po internecie oraz skorzystasz z wielu rozbudowanych aplikacji, a także będziesz mógł w komfortowy sposób komunikować się ze znajomymi! Z kolei Angry Birds sprawdzi Twoją zręczność i kreatywność w wielu zróżnicowanych, emocjonujących poziomach!Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T210
- szczegółowa specyfikacja:
Android 4.1 Jelly Bean, dwurdzeniowy procesor Marvell ARMADA 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej pamięci, czytnik kart pamięci, bateria litowo-jonowa 4000 mAh, 7-calowy ekran dotykowy LCD TFT o rozdzielczości 1024 na 600 pikseli, WiFi, WLAN IEEE 802.11b/g/n, Micro USB, mikrofon, aparat fotograficzny 3 Mpx z funkcją nagrywania wideo, akcelerometr, czujnik światła, głośnik mono, przycisk do regulacji głośności, wymiary (szer./wys./gł.): 111 x 188 x 9,9 mm, waga 300 g.

Angry Birds Star Wars Telepods
to linia wysokiej jakości figurek, które po uruchomieniu etapu w grze umieszczamy na specjalnej stacji dokującej stawianej na aparacie tabletu. Po chwili postać ze świata Gwiezdnych wojen pojawia się w grze. Każdy z bohaterów dysponuje zestawem unikatowych zdolności. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że bohaterów nie można łączyć w dowolne kombinacje - np. Sith nie będzie współpracował z Jedi. Do działania wymagane jest połączenie z internetem.


Linia figurek zawiera obecnie 32 modele (więcej zapewne w drodze) postaci podzielone na jasną i ciemną stronę mocy, każda z unikalną mocą, bądź wariacją takowej. Są wszystkie najważniejsze postacie z filmowej sagi - Leia, Yoda, kilka wersji Anakina i Luke'a, Chewbacca, R2-D2, C-3PO, Darth Maul, General Grievous, Jango i Boba Fett z Darthem Vaderem zamykającym peleton.

galaxy tab angry birds


Dodał(a): ckm.pl Niedziela 01.12.2013