Szpilki niezgody na Allegro

"Błagam, kupcie ode mnie te p*****e buty !!!!!" apelowała jedna z użytkowniczek Allegro. Jak się okazuje, za nieszczęsnymi szpilkami stoi o wiele poważniejsza historia, niż nieudany prezent świąteczny, czy zmiana stylu... No, ale dzięki temu poszły one za prawie 6 000 zł!

szpilki z allegro

"Błagam, kupcie ode mnie te p*****e buty !!!!! " - takimi oto dramatycznymi słowami jedna z użytkowniczek portalu Allegro rozpoczęła opis aukcji pary szpilek. Cena butów, mimo że nie były one jakiejś specjalnej marki, sięgnęła zawrotną kwotę 5 800 zł! Ach, ta solidarność jajników!

Ale po kolei...

W aukcji możemy przeczytać:

"Kupiłam je na specjalną okazję, na jak mniemałam 'cudowną' zaręczynową kolację. Pierwszy raz od wielu lat założyłam szpilki (nie mogę tego robić ze względu na problemy z kręgosłupem) i to takie !!! Chciałam się poczuć sexownie, pięknie, kobieco, wyjątkowo specjalnie dla mojego ukochanego!!! Kolacja jednak okazała się pożegnalną bo ten ciulas spotkał przez przypadek swoją byłą i od kilku miesięcy (!!!!!!!!) się 'od czasu do czasu spotykają'. W związku z czym, ma mętlik w głowie !!!! On, on ma mętlik w głowie!!! Nie wie co robić i którą wybrać !!! patrzcie państwo cóż za łogier !!! Najchętniej sprzedałabym te buty jego 'ex', niech się tylko w nich nie połamie bo wielka szkoda by była!!!! "

W dalszej części dochodzą przytyki w kierunku wspomnianego "łogiera":

"Taki ciepły, czuły, troskliwy, kulturalny, a sałata mu z gęby wypadała w restauracji !! wyjdź z tym gdziekolwiek, jak ziarenka ryżu nawet gubi po drodze z talerza do pysiaczka !!!! K**rwa !!!! Nie zależy mi na kasie, cena wywoławcza to 20 zł... niech tylko pójdą, ja nie mam ochoty wspominać tego pana, tym bardziej, że ryzykowałam dla niego własnym zdrowiem, żeby go uszczęśliwić!!!! Mam jeszcze kilka pamiątek, gdyż okazał się człowiekiem o wielkim sercu i nie chciał misiaczków, pluszaczków i innych dupereli odebrać. Pewnie się nie chciało dupy ruszyć, bo sadło przeszkadza, nie tylko podczas wchodzenia po schodach. Ale tak to jest jak najchętniej to by się autobusem jeździło do sklepu pod swoim mieszkaniem !!!! "

Na koniec apogeum fazy gniewu i zarazem podsumowanie utrzymane w arcy-dramatycznej stylistyce:

"Jak to jest, że człowiek drugiego człowieka potrafi tak załatwić !!!! A tu się dba, oddaje się całe swoje serce, poświęca się swój własny, prywatny i nieodwracalny czas, cieszy się każdą wspólnie spędzoną chwilą , myśli, tworzy piękne wizualizacje w głowie, czuje się wspaniale, czuje się potrzebny,... i dupa. Nagle, wszystko to idzie się pier****ć , wszystko zostaje skreślone i nic, nawet te najpiękniejsze chwile nie maja już znaczenia. Ale co tam !!! Nic na siłę!!! Chciałeś pożegnania???? proszę załatwiłam ci cudowne jedyne w swoim rodzaju!!!! Aaaaa i jeszcze coś!! A co tam, poczujmy się jak na Oscarach !!Dziękuję kobiecie , która otworzyła mi oczy i współczuję jej takiego faceta, obyś nie spotkał poprzedniej swojej byłej. Mam nadzieję, że kapnąłeś się już że nie musisz wybierać.??? Dziękuję bardzo, lepiej mi."

A my mamy następujące wnioski:

1. Lepiej nie umawiać się z babą na kolację, bo od razu jakieś podejrzenia o chęć zakładania rodziny (o zgrozo).
2. Lepiej nie przyznawać się do romansu, bo kiedy mamy do czynienia z taką agresją, można skończyć z nożem w brzuchu jeszcze przed deserem.
3. Najlepiej wystawić na aukcję wszystkie przedmioty mające za sobą jakąś dramatyczną historię (wtedy można przynajmniej się dorobić na swoim nieszczęściu).
4. Baby są nieobliczalne i często popadają w słowotok.


Dodał(a): BJ, fot. Allegro.pl Środa 07.01.2015