Szklana Pułapka 5 - John McClane powraca!

Najbardziej męski bohater filmów akcji przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych znów robi zamieszanie! Rozprawia się z terrorystami niczym letnik z upierdliwymi komarami!
die hard 5.jpg


Biega boso po rozbitym szkle, strzela samochodami do helikopterów, rozbraja bomby, unieszkodliwia dziesiątki złoczyńców. I to wszystko w serii „Szklana Pułapka” robi sam! No może czasem pomaga mu jakiś dobry glina lub asystent. Ale umówmy się – John dałby radę w pojedynkę, tylko może oberwałby kilka postrzałów więcej. Ale i tak by przeżył!

Wielka gratka dla fanów leciwego już Bruce`a Willisa – nadchodzi piąta już część kultowej serii kina akcji! Obraz „A Good Day to Die Hard” ma być wypuszczony 14 lutego 2013 roku. Tak, w Walentynki. Zatem w przyszłym roku nie musisz się trudzić na dziwne wymówki – twoja kobieta powinna zrozumieć, że chcesz zobaczyć samca alfa ratującego świat, by pobierać od niego nauki i wykorzystać je być może w przyszłości. To idealna wymówka, by to komercyjne pseudo święto spędzić relaksując się w sali kinowej, aniżeli w restauracji trącając się z dziewczyną nosami niczym „Zakochany Kundel”.

Tym razem Bruce Willis będzie ratował świat przed rosyjską mafią, która wciągnęła jego syna w niezłe bagno. Nasz suberbohater niestety ma już swoje lata, więc nie obędzie się bez pomocy. John McClane Jr ma podobno takie samo zacięcie jak ojciec, a i umiejętności w posługiwaniu się bronią mu nie brakuje. Zapowiada się konkretna rozpierducha w starym dobrym stylu McClane! Nie zapomnij zarezerwować sobie wolnego wieczoru na Walentynki w nadchodzącym roku! Jakby co – byłeś pierwszy!

Reżyseria: John Moore
Scenariusz: Skip Woods
Obsada: Bruce Willis, Jai Courtney, Sebastian Koch, Yulia Snigir, Cole Hauser, Amaury Nolasco, Megalyn Echikunwoke, Anne VyalitsynaDodał(a): gianni Środa 10.10.2012