Szalone aukcje na WOŚP. Mike Tyson, Lewandowski i fura z "Knight Rider"

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dalej. Mamy dla Was przegląd najlepszych aukcji, które nadal trwają.
furka.jpg

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera kasę i robi to jak należy. Co roku wszystkich zaskakują aukcje, na których można wylicytować ciekawe rzeczy. Przykładowo, w tym roku jedna z kobiet wpadła na kuriozalny pomysł. Wystawiła na sprzedaż ryż, który został dwukrotnie skazany przez sąd. Za co? Za znieważenie premiera Mateusza Morawieckiego i obsypanie rządowej kolumny. Grubo, co? Nam ta aukcja bardzo przypadła do gustu, dlatego podrzucamy Wam linka.

CKM postanowił jednak iść za ciosem i przeszukał Allegro w poszukiwaniu tylko najlepszych aukcji. Do 28 stycznia możecie zawalczyć o replikę Medalu Noblowskiego Olgi Tokarczuk

Skórzana kurtka Franza Maurera z filmu "Psy"

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych kurtek w historii polskiej kinematografii. W kultowym filmie "Psy" nosił ją Bogusław Linda, wcielając się w legendarną postać Franza Maurera. Jej znakiem rozpoznawczym była pokaźna liczba zachodnich naszywek. Aukcja jest tutaj, ale nam podoba się również opcja "Misia na miarę naszych czasów".

Dla fanów motoryzacji: samochód-legenda z serialu "Knight Rider", albo Mini Speciale z 1988 roku, a dla tych od sportu - zegarek Aerowatch Renaissance, który został wyprodukowany dla uczczenia awansu Polski na koszykarskie mistrzostwa świata. 


A może lunch z Robertem Lewandowskim? Żaden problem, zapraszamy tutaj. Jest też opcja spotkać Mike'a Tysona! Jeśli jednak interesujesz się filmem to dwa dni z Agnieszką Holland w czeskiej stolicy będą czymś zajebistym? 

CKM proponuje także aukcję turystyczną, a dokładnie najbardziej oryginalne wakacje Twojego życia. Chodzi o Zanzibar i tygodniowy pobyt w tym miejscuMożecie też wbić do Sopotu na spacer...z Kasią Tusk, albo zalicytować gitarę elektryczną z podpisem Nergala.

Jednym słowem, licytujcie!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Stażysta odkrył planetę, a jego nazwisko to czyste złoto!

Dodał(a): Tomasz Orszulak Poniedziałek 13.01.2020