Świat bez mężczyzn

Wyobraźcie sobie świat, w którym mężczyźni byliby już przeżytkiem, a wszystkim rządziłyby kobiety. Właśnie taką (smutną) wersję przyszłości przedstawia ten film.
świat bez m.png

Początek XXI wieku. Kobiety nie potrzebują już mężczyzn – zachodzą w ciążę w wyniku sztucznego zapłodnienia i chcą rodzić tylko dziewczynki. Mężczyźni, zepchnięci do roli nieznaczącej mniejszości, powoli wymierają. Najmłodszy facet świata ma już 37 lat i pracuje jako niańka i opiekunka do dzieci.

Właśnie taką alternatywną wizję przyszłości rysuje przed widzami pseudodokumentalny film „No men beyond this point”, który miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto (TIFF).

Fabuła filmu w jakimś stopniu przypomina kultową „Seksmisję”, jednak z tą różnicą, że w „No men beyond this point” mężczyźni nie wymarli całkowicie, a jedynie stali się już niepotrzebni i muszą walczyć o swoje prawa w sfeminizowanym świecie.

Nam zdecydowanie nie podoba się taka wizja świata, bo gdzie wtedy byłoby w nim miejsce dla seksownych modelek i CKM-u? No właśnie. Dlatego też zobaczcie sami pierwszy zwiastun filmu, który właśnie pokazał się w sieci i piszcie, czy podoba Wam się taka wersja rzeczywistości.

Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 18.04.2016