„Stranger Things”. Koniecznie zobaczcie nowy, fantastyczny zwiastun w stylu retro

Na trzeci sezon jednego z najpopularniejszych seriali Netflixa przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale już teraz możemy cieszyć się nowym, świetnym zwiastunem.

strang.jpg

Serial „Stranger Things” to prawdziwy popkulturowy fenomen. Historia dzieciaków, dorastających w niepodrabialnej rzeczywistości lat osiemdziesiątych zdobyła uznanie widzów i krytyków na całym świecie. Po ogromnym sukcesie pierwszej serii błyskawicznie podjęto decyzję o nakręceniu kontynuacji. Obecnie czekamy na trzecią serię, a właśnie pojawił się jej pierwszy zwiastun. Jak przystało na produkcję braci Duffer, jest to trailer dość nietypowy – spot reklamuje bowiem otwarcie fikcyjnego centrum handlowego o nazwie Starcourt Mall.Stranger Things seria 3 – kiedy premiera?


Wiemy już, że kontynuacja przygód Jedenastki i jej przyjaciół nie trafi do oferty Netfliksa w tym roku – premiera została zapowiedziana na rok 2019. Do obsady trzeciej serii ma dołączyć dwójka nastolatków w wieku zbliżonym do Steve’a i Nancy – Robin, w którą wcieli się Maya Thurman-Hawke oraz ratowniczka grana przez Francescę Reale. Z kolei David Harbour zapowiedział, że trzecia seria ma być o wiele mroczniejsza od poprzednich.


Dodał(a): Piotr Majewski / fot. youtube Wtorek 17.07.2018