Stoisz w korkach? Czas na teatr!

Korki uliczne powodują frustrację i stres. Pewien mężczyzna postanowił więc, że kiedy ludzie stoją bezczynnie w swoich samochodach i powoli zaczynają się wkurzać, on rozweseli ich... "teatrem bagażnikowym". Większość z kierowców i pasażerów jest zachwycona!

44444444444442342ww.png

Nikt z nas nie lubi stać w korkach. Zazwyczaj jest to po prostu strata czasu, doprowadzająca nas do frustracji i stresu. No chyba, że trafimy na tego gościa ze Słowenii. Mężczyzna postanowił bowiem, że zmieni bezczynne stanie na drodze w mały spektakl. Pomysł jego "teatru bagażnikowego" spodobał się nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

Wyobraź sobie, że utknąłeś w korku. Zamiast kląć w duchu na warunki panujące na drodze, świetnie się jednak bawisz, obserwując co wyczynia koleś z auta przed twoim. A wyczynia naprawdę sporo - od teatrzyków kukiełkowych, po całkiem poważne spektakle (wszystko zależy od warunków panujących na jezdni).

"W tych czasach ciężko zachęcić ludzi do przyjścia do teatru. Zdecydowaliśmy się więc wyjść do nich" - podsumował menadżer przedsięwzięcia, Robert Waltl.

Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, żeby ktoś zabawiał mnie, kiedy stoję w korku w drodze do pracy. Z drugiej strony, mimo wszystko wolałbym, żeby to była seksowna blondynka z siedzenia obok, a niekoniecznie jakiś koleś z pacynkami...Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Czwartek 10.09.2015