Steve Jobs - pierwszy teaser filmu

Wiele górnolotnych kwestii oraz nieznośny spokój - tak prezentuje się teaser trailera "Steve Jobs". Teaser trailera – to ostatnio popularna forma zajawiania filmu. Dzięki odpowiednio budowanemu napięciu, widzowie czekają na zwiastun, jak na premierę całego obrazu. Właśnie do sieci trafiło minutowe wideo, mające na celu rozbudzić nasze apetyty.
steve-jobs-film.jpg

Kolejny film o życiu twórcy potęgi Apple ma być tym razem najbardziej trafiony i kompletny. Stać się ma tak, między innymi dzięki scenarzyście Aaronowi Sorkinowi, twórcy rewelacyjnego serialu „The Newsroom” czy pełnometrażowej historii o innym wielkim wizjonerze naszych czasów – Marku Zuckerbergu – „The Social Network”. Na koncie ma też wiele innych intrygujących i trzymających w napięciu tytułów.

W filmie twórcę iPhone`a zagra Michael Fassbender, w rolę jego wspólnika – Steve`a Wozniaka - wcieli się Seth Rogen, a na ekranie zobaczymy również m.in. Kate Winslet i Jeffa Danielsa. Obraz wyreżyseruje Danny Boyle, odpowiedzialny za takie tytuły jak „Slumdog. Milioner z ulicy” czy kultowy „Trainspotting”.Możesz się zastanawiać, czy niedawno nie było filmu o wizjonerze w czarnym golfie i okularach. I oczywiście masz rację. Dwa lata temu powstał już film biograficzny „Jobs”, w którym główną rolę zagrał Ashton Kutcher. Jednak obraz nie zdobył przychylnych recenzji, a twórców oskarżano, że sklecili film na szybko, by na fali żałoby po wizjonerze z Mountain View nabić swoje sakiewki. Inaczej ma być z tytułem „Steve Jobs”. Oczywiście też ma zarobić krocie, ale scenariusz był podobno przygotowywany już od dawna, niedługo po śmierci tytułowego bohatera. No i za scenariusz zabrał się ktoś, kto do tej pory osiągnął w tej branży wiele (włącznie ze zdobyciem Oscara).

Premiera filmu „Steve Jobs” zaplanowana jest na 8 października 2015 roku.

Dodał(a): Paweł Janusz Poniedziałek 18.05.2015