Staż marzeń

Mówiąc bez ogródek: w Internecie pojawiła się oferta stażu, która prawdopodobnie jest marzeniem większości facetów – podróżowanie po świecie za darmo, próbowanie różnych piw i opisywanie ich. Czyli po prostu darmowe wakacje, za które dodatkowo dostanie się wynagrodzenie. I to nie byle jakie, bo kilkanaście tysięcy dolarów.
ThinkstockPhotos-513752848.jpg

Tę wspaniałą ofertę stażu przedstawił amerykański browar World of Beer (Świat Piwa) z główną siedzibą na Florydzie. Otóż firma poszukuje trzech kandydatów, którzy w tegoroczne wakacje, przez niemal cztery miesiące, będą w jej imieniu odwiedzać w USA i na całym świecie inne browary oraz piwne festiwale i próbować tamtejszych piw. Wszystkie swoje wrażenia będą zaś opisywać na blogu oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

I mimo że to tylko staż, to jednak World of Beer oferuje pensję w wysokości 12 tys. dolarów oraz pokrycie wszystkich kosztów związanych z podróżami, włączając w to wyżywienie i zakwaterowanie. Naturalnie stażysta będzie miał też możliwość wypicia bardzo dużej ilości darmowego piwa.By zaaplikować na staż należy zalogować się na stronę World of Beer, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz nagrać i przesłać list motywacyjny w formie krótkiego, jednominutowego wideo. Udział w konkursie mogą brać osoby, które ukończyły 21 lat i, co ciekawe, nie muszą być obywatelami USA, wystarczy, że posiadają pozwolenie na pracę w Stanach Zjednoczonych.

W redakcji CKM niestety nikt nie posiada takiego pozwolenia, więc jeśli jakiś polski browar chciałby zaoferować podobny staż, to my zgłaszamy się na ochotników.
Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 21.03.2016