Statek ze „Star Wars” od Porsche

Współpraca dwóch kultowych marek to wielka gratka nie tylko dla fanów kultowego filmu, ale również dla miłośników motoryzacji i najnowszej technologii.
porsche.jpeg

Pierwszy raz w historii twórcy „Gwiezdnych wojen” zaprosili do współpracy inną wielką markę. Porsche wspólnie z Lucasfilm pracuje nad wyjątkowym statkiem kosmicznym, który ma być elementem promocji filmu. Producenci zapowiadają, że wyjątkowy pojazd zostanie zaprezentowany podczas premiery „Gwiezdnych wojny: Skylwalker. Odrodzenia”. 

Przedstawiciele obu firm wierzą, że połączenie sił zaowocuje niezwykłym designem, który połączy świat precyzyjnego projektowania z kosmicznym uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Zespół projektowy spotyka się w Stuttgarcie i w San Francisco, a efekty jego pracy zobaczymy już 18 grudnia. 

Za na fotelu reżysera usiadł J.J. Abrams, a scenariusz stworzyli Colin Trevorrow, Derek Connolly, J.J. Abrams i Chris Terrio. Na ekranie zobaczymy m.in. Daisy Ridley (Rey), Adama Drivera (Kylo Ren) i Johna Boyega (Finn). Do polskich kin film trafi 19 grudnia. 
ZOBACZ TAKŻE: TAYCAN - PORSCHE IDZIE POD PRĄD

 


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Porsche Czwartek 31.10.2019