Stanik na pupę

Firma Spanx wypuściła biustonosze dla dupeczek. Dosłownie. To coś w rodzaju stanika push up na dziewczęce obwisłe pupy. Na każdy pośladek przypada miseczka, która podnosi i pozornie ujędrnia tyłeczek.
spanx

Sami przyznajemy – ulegliśmy modzie na fit laski z pięknie wyrzeźbionymi pupami. Już nie wystarczy być szczupłą, by przykuć uwagę facetów, teraz trzeba dbać o jędrność ciała. Oczywiście są obejścia dla leniwych. Można wstawić sobie implanty pośladków, można kupić bieliznę modelującą, można też – o zgrozo – poćwiczyć choćby przysiady. Ale kto by się męczył i pocił, przecież swoje kształty da się teraz tuningować nie tylko skalpelem, ale i odpowiednimi ciuchami.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg
Rozwiązanie proponuje producent damskiej bielizny modelującej – Spanx. Majtasy z linii Trust Your Thinstincts Booty Bra mają komory na pośladki, które nadają kształt pupie i podciągając ją nieco. Do tego `stanik` ma wysoki stan, więc skutecznie spłaszcza niedoskonałości z przodu. Teoretycznie można zatem odpuścić i przysiady i ćwiczenia na brzuch. Dochodzi do tego funkcjonalność, która robi z tyłkiem coś, czego nie panie nie wyćwiczą w żaden sposób na siłowni – rozdziela pośladki...


Za 58 dolarów dziewczyny mogą zaopatrzyć się w tę specyficzną bieliznę, która pomoże im spełnić marzenia o smukłej sylwetce. Panom nie pozostaje nic innego, jak prosić nowo poznane panie o pokazanie swojej bielizny już na pierwszej randce, tak by nie okazało się, że panna jest upchana w majty jak szyneczka babuni.
Dodał(a): pinky Poniedziałek 24.02.2014