Stan gotowości

Zapraszasz dziewczynę? Oceni cię po wyglądzie mieszkania! Więc do roboty!
Stan gotowości

1. Łazienka. Kobiety najczęściej oszacowują facetów po jej wyglądzie. Opuść deskę sedesową, zakręć tubkę z pastą do zębów, spłucz włosy z umywalki, rozłóż świeże ręczniki. Drobnostki, a dziewczyna spojrzy na ciebie przychylniej.

2. Zrób coś z meblami. Jeśli w twoim salonie stoi stara meblościanka, zasłoń ją kapą lub porąb i wywal na śmietnik, podobnie jak podrapany stolik. Jeżeli szkoda ci staroci, wynieś je do piwnicy. Gdy dziewczyna zapyta o gołe ściany, powiesz, że jesteś w trakcie remontu.

3. Kobiety mają słabość do intelektualistów, więc zaopatrz się w książki! Oczywiście nie musisz ich czytać! Jeśli nie masz własnych, pożycz od kumpli lub kup tanio w najbliższym antykwariacie.

4. Ożyw swoją kuchnię. Wiele kobiet szuka dowodów na to, że facet gotuje. Wyciągnij na wierzch przyprawy i stary fartuch, który odziedziczyłeś po swojej byłej. Rzuć na blat trochę warzyw, na stole postaw butelkę z oliwą. Teraz miejsce, do którego wchodzisz średnio raz na dwa tygodnie, wygląda o niebo lepiej?

5. Zadbaj o miły widok z okna. To już przedostatnia rzecz, jaką powinieneś zrobić, aby móc liczyć ze strony dziewczyny na coś więcej niż tylko wspólne wypicie herbaty. Jeśli z twego okna widać blok sąsiada, jak najszybciej załóż bambusową roletę lub rolowany ekran służący do projekcji filmów.

6. Już prawie ją do siebie przekonałeś. Aby postawić kropkę nad „i”, rozrzuć po mieszkaniu zdjęcia, na których jesteś w towarzystwie rodziny. Wzbudzisz tym jej zaufanie. Uwierz nam, efekt, jaki tym osiągniesz, będzie piorunujący.

Dodał(a): p.s. Środa 03.08.2011