Sprawdzono, o czym myślą kobiety podczas seksu

Zastanawiałeś się kiedyś, o czym myśli twoja kobieta podczas seksu? Serwis randkowy postanowił ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości. Wyniki mogą ci się nie spodobać.
iStock-505627474.jpg

Brytyjski serwis randkowy saucydates.com zbadał ponad 8 tys. mężczyzn i kobiet aktywnych seksualnie. Pytania zawarte w ankiecie dotyczyły fantazji erotycznych oraz tego, o czym myślimy podczas stosunku.

Odpowiedzi niekoniecznie muszą spodobać się partnerom. Okazuje się, że prawie dwie trzecie kobiet nie myśli o swoich facetach w trakcie seksu. Zamiast tego ich głowy są zajęte celebrytami i kolegami…

Aż 62 proc. kobiet przyznało, że w ich wyobraźni pojawiają się inni faceci. Przy tym najczęściej wymieniają takie nazwiska jak: Daniel Craig, Brad Pitt, David Beckham, Aidan Turner, a nawet… Justin Bieber. Z kolei o innych dziewczynach niż partnerka myślało 56 proc. facetów.

W erotycznych wizjach kobiet pojawiali się także mężczyźni, których wolałyby ukryć przed partnerami. W końcu nie mógłbyś złościć się, po przyłapaniu dziewczyny z Pittem w łóżku. Za to, gdybyś wiedział, że marzy o swoich najlepszych przyjaciołach, kolegach z pracy czy byłych partnerach – mógłbyś wpaść w furię. Niestety o nich też fantazjują. Co więcej, w roli wyimaginowanych kochanków widziały także gwiazdy porno.

SPRAWDŹ: Czy zawsze mówić partnerce, że dobrze wygląda? Spec od kłamstw wyjaśnia

Płeć piękna ma też więcej wizji erotycznych. Połowa badanych kobiet przyznała, że fantazjuje o seksie na plaży lub w hotelu z innym facetem niż partner. Dla porównania, do takich fantazji przyznało się tylko 35 proc. mężczyzn. Oczywiście mogli zataić prawdę, jednak trzeba zaznaczyć, że badanie było anonimowe, a różnica i tak jest spora.

Marzenia seksualne czy wizje wcale nie są złe. Jak zapewnia seksuolog Cyndi Darnell “to, co sprawia, że fantazja jest niesamowita, to fakt, że jest jedynie fantazją. Jej celem jest pomóc przetworzyć sytuacje, nie jest odzwierciedleniem jakiegokolwiek ukrytego pragnienia erotycznego”.

Mimo że kobiety w swoich wizjach "zdradzają" częściej niż faceci, nie można im niczego zarzucić. W końcu są to tylko marzenia, które raczej się nie spełnią.

Dodał(a): CKM.pl / fot. istock Poniedziałek 23.01.2023